Mobil

OnePlus çentik konusunda geri adım attı!

OnePlus 6'nın çentik tasarımı ile geleceğinin açıklanmasının ardından firmanın kurucularından Carl Pei çentiği öven tweet'ini silmek zorunda kaldı.

OnePlus'ın kurucusundan tepki çeken çentik yorumu!

Çinli amiral gemisi katili OnePlus firması bu yıl karşımıza OnePlus 6 ile çıkacak. iPhone X ile başlayan çentik tasarım furyasına katılacak olan OnePlus, bu kararını firmanın kurucularından olan Carl Pei ile resmen açıklamıştı. Ancak Carl Pei işleri daha da büyük bir boyuta taşıdı ve geçtiğimiz gün çentiği sevmeyi öğrenin şeklinde bir Tweet attı.

Çentik konusunda hassas olan Android kullanıcıları, Carl Pei'nin bu tweet'ine tepki göstermesinin ardından kurucu tweet'ini silmek zorunda kaldı. Carl Pei'nin tweet'i silmesi maalesef ki OnePlus 6'nın çentikli tasarımından vazgeçeceği anlamına gelmiyor. Büyüme yolunda ilerleyen firmaların telefonlarını tanıtmadan birincil ağızdan sızıntı vermeleri pek doğru değil.

OnePlus 6'nın teknik özelliklerine bakacak olursak, telefonda Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM yer alacak. Ancak bu denli donanım canavarı olacak bir telefon, Qualcomm'un bu yıl başarısız bir yonga seti üretmesinden dolayı, hız konusunda iPhone X'un kat ve kat gerisinde kalacak. Hız konusunda Galaxy S9 ile aynı kaderi paylaşacak olan OnePlus 6'nın Haziran ayından önce tanıtılması bekleniyor.

OnePlus çentik konusunda geri adım attı! - Resim : 1

Yorumlar
Ömer
Çentik icat oldu telefon tasarımı bozuldu kimse almasın aldırmasın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.