OnePlus Nord 3 5G çok iddialı geliyor!

OnePlus markasının yaklaşan akıllı telefonu Nord 3 5G son detayları ile karşımıza çıktı. Akıllı telefonun canlı görüntüleri, tasarımı ve kilit özellikleri belli oldu. Detaylara bakalım.

OnePlus Nord 3 5G çok iddialı geliyor!

OnePlus markasının bütçe dostu modelleri arasında yer alacak Nord 3 5G modeli için yeni detaylar gelmeye başladı. Sızıntıcıların paylaştığı son bilgiler ile telefonun tasarımı, kilit özellikleri ve daha fazlası ortaya çıktı. Detaylara bakalım.

OnePlus Nord 3 5G tasarımı ve kilit özellikleriyle karşımızda!

Son aktarılan bilgiler ile OnePlus Nord 3 5G'nin nasıl özelliklere sahip olacağı belli oldu. Detaylarda Nord 3'ün 2772 x 1240 piksel çözünürlük sunan 6.74 inç OLED panel ile geleceği belli oldu.

Dahası, akıllı telefonun Dimensity 9000 yonga seti, 16 GB RAM, 12 GB sanal RAM ve 256 GB dahili depolama tarafından destekleneceği ortaya çıktı. Pil tarafında ise 5.000mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. 80W hızlı şarj desteğinden de bahsetmek mümkün.

nord 3
OnePlus Nord 3 5G sızdırılmış görüntüsü. (Weibo)

Optik tarafta ise Nord 3 5G, 16 megapiksel ön kameraya sahip. Cihazın arka tarafında ise 50 megapiksel + 8 megapiksel, + 2 megapiksel üçlü optik sistem yer alıyor. Cihaz, OxygenOS 13 tabanlı Android 13 OS üzerinde işlem yapacak.

Sızıntı ayrıca Nord 3 5G'nin bir uyarı kaydırıcısı ile donatıldığını da ortaya koyuyor. Sızdırılan çekimlerde gösterilen siyah varyantın dışında, cihazın yeşil bir varyantla gelmesi bekleniyor.