Mobil

OnePlus One davet sistemi ortadan kalkıyor!

Yaşayan efsane OnePlus One özgürleşiyor.

OnePlus One davet sistemi ortadan kalkıyor!

Oppo'dan ayrılan bir grup mühendisin geliştirdiği söylenen ama gerçekte Oppo'nun bir iştiraki olan OnePlus One satışını davetiye yoluyla gerçekleştiriyordu. Bizde Türkiye'de ilk kez ve bu satırlardan sizlerle paylaşmıştık. 

OnePlus One incelemesi yapıp fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmamla birlikte açıkçası takipçilerim arttı ve bende sürekli davetiye isteyen kişilerle muhattap oldum. Ülkemizde bir internet sitesinden 40 TL'ye satılan davetiyelerin ne denli değerli olduğunu çok iyi anlayabiliyoruz ama gelen sonbilgilere göre OnePlus One davetiye sistemini çok yakında bırakıyor.

1411131607_ekran-alintisi.png

Ekim ayı ile birlikte davetiye sisteminden vazgeçeceği belirtilen OnePlus One'ın yeni bir model üzerinde çalıştığı dedikoduları ve çok yakında ülkemizde de resmi kanallardan bu telefonun satılacağı dedikoduları dolaşırken bu haberin oldukça sevinidiric olduğunu düşünmekteyiz. OnePlus One ülkemizde satılmaya başalsa alır mısınız? Telefon için uygun gördüğünüz rakam ne kadardır?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.