OnePlus uygun fiyatlı bu modeliyle çok sevindirecek!

OnePlus, yaklaşan Nord CE 3 modeliyle çıktı. Akıllı telefonun tasarımı ve önemli detayları ortaya çıktı. İşte merak edilenler.

OnePlus uygun fiyatlı bu modeliyle çok sevindirecek!

OnePlus geçtiğimiz günlerde OnePlus 11 modelini tanıtmıştı. Şimdi ise mobil devinin yeni bir bütçe dostu akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlıklarda olduğu söyleniyor. OnePlus Nord CE 3 ismiyle satışa çıkması beklenen akıllı telefonun tasarımı ve diğer detayları belli oldu. Gelin merak edilenlere birlikte göz atalım.

OnePlus Nord CE 3 fiyat/performans odaklı bir akıllı telefon olacak

OnePlus, genelde amiral gemisi akıllı telefonları ile biliniyor. Ancak şirket, orta ve giriş seviyesi sınıf için telefon geliştirmeyi de ihmal etmiyor. Yazımızın konusu olan OnePlus Nord CE 3 ise orta sınıf için fiyat/performans odaklı bir model olacak.

Şimdi, bahsi geçen akıllı telefon tanıtımından önce tasarımı ile gün yüzüne çıktı. Ünlü bir kaynak, telefonun arka ve ön kısmını merak edenlere sundu. Sızdırılan görsellere baktığımızda OnePlus Nord CE 3'ün arkada çift kamera panelini ve ön kısmında deliğe yerleştirilmiş bir selfie kamerası taşıdığını görüyoruz.

OnePlus Nord CE 3

Aktarılan bilgilerde akıllı telefonun 6,7 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlükte ve 120Hz ekran yenileme hızı destekleyen IPS LCD paneli kapsayacağı da bildiriliyor. Telefonun daha önceden Snapdragon 695 yonga setinden alacağı ve 8GB/12GB RAM ve 256GB'a kadar dahili depolama ile donatılacağı söylenmişti.

Akıllı telefonun daha çok dikkat çeken tarafı ise fiyatı olacak. Kaynaklar, OnePlus Nord CE 3'ün 280$-300$ gibi bir fiyat aralığında satışa çıkacağını belirtiyor. Ancak akıllı telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil.