Mobil

OnePlus yeni amiral gemisi için çalışmalara başladı!

Geçtiğimiz hafta OnePlus 8T'nin satışa sunulmasının ardından, firma yeni amiral gemisi üzerinde çalışmalara başladı.

OnePlus yeni amiral gemisi için çalışmalara başladı!

Geçtiğimiz hafta OnePlus için çok büyük gelişmeler yaşandı. Kurucu ortak Carl Pei resmi olarak şirketten ayrıldı. Ayrıca OnePlus 8T satışa sunuldu. Ancak OnePlus'ın içinde işler her zamanki gibi devam ediyor. Bir sonraki amiral gemisi serisinde çalışmalar ise şimdiden başladı.

OnePlus yeni amiral gemisi için çalışmalara başladı!

Geçtiğimiz hafta OnePlus 8T'yi tanıtan şirket yeni amiral gemisi için çalışmalara şimdiden başladı. Daha geliştirme aşamasında olan serinin, 'OnePlus 9' ve 'OnePlus 9 Pro' olarak 2 modelinin karşımıza çıkması bekleniyor. Henüz tasarım aşamasında olan telefonlar içinse 'Limonata' kod adı kullanılıyor. 2021'in ilk yarısında muhtemelen Mart veya Nisan aylarında uluslararası alanda duyurulması planlanıyor.

Şu anda üst düzey cihazlar hakkında çok az şey biliniyor, ancak hem OnePlus 9 hem de OnePlus 9 Pro'nun bu Aralık ayında piyasaya sürülecek olan Qualcomm Snapdragon 875'ten güç alması bekleniyor.

120 Hz ekran yenileme hızına sahip olması da beklenenler arasında. Şimdilik OnePlus 8T'ye benzer bir tasarımı olacağını tahmin ediyoruz. Ancak gelişen teknoloji ve yeni çıkan tasarımlar şirketin fikirlerinde değişikliklere yol açabilir. 

OnePlus yeni amiral gemisi için çalışmalara başladı! - Resim : 1

Modellerin 'Limonata' kod adıyla gündeme gelmesi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Renk olarak sarı tonlarında piyasaya sürülecek olabilir mi? Veya geliştirilen yeni bir teknolojinin habercisi mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Vanpilas fiyatları gözden geçirmeli diye düşünim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.