OnePlus'tan önemli güncelleme

OnePlus, kullanıcılarına daha iyi bir kamera kontrolü ve siyah ekran sorununa çözüm getiren yeni bir güncelleme sunuyor. Bu güncelleme, cihazların performansını artıracak.

OnePlus'tan önemli güncelleme

OnePlus Open, Hindistan ve Kuzey Amerika gibi bölgelerde büyük başarı elde etti ve her iki alanda da satış rekorları kırdı. Marka, yazılım deneyimini sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyor ve OxygenOS 13.2.0.201/202 güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu güncelleme, Kasım güvenlik yamasını içeriyor ve kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek için bir dizi iyileştirme getiriyor.

Resmi topluluk gönderisine göre, güncelleme IN/EU/NA bölgelerinde yayılmaya başladı. Bu sistem güncellemesi, artan stabilite ve verimlilik vaat ediyor, görüntü görüntüleme sırasında siyah ekranlar oluşturan bir sorunu ele alıyor ve kullanıcılar için daha sorunsuz bir deneyim sağlıyor. Özellikle, güncelleme, OnePlus'un kullanıcı veri korumasına olan bağlılığını vurgulayarak, Kasım 2023 Android güvenlik yamasının entegrasyonu ile cihaz güvenliğini güçlendiriyor.

OnePlus'tan önemli güncelleme

OnePlus Open OxygenOS 13.2.0.201/202 Güncellemesi Sistem iyileştirmelerinin ötesinde, OxygenOS 13.2.0.201/202 güncellemesi, iletişim özelliklerini optimize ediyor. Bluetooth bağlantıları, kablosuz kullanıcılar için stabilite ve genişletilmiş uyumluluk kazanarak, sorunsuz ve güvenilir bir deneyim sağlıyor. Ağ bağlantıları da iyileştiriliyor, böylece genel olarak daha gelişmiş bir iletişim kurulumuna katkıda bulunuyor.

Fotoğraf meraklıları için, güncelleme Fotoğraf moduna önemli bir ekleme yapıyor. Artık belirli bir pozlama değeri ayarlayabilirsiniz, böylece çekimleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayarak OnePlus Open kamera deneyiminize çeşitlilik katıyor.