Mobil

Önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modeli gelebilir!

Galaxy Note serisinin üretimine devam edilip edilmeyeceği yönündeki kafa karışıklığına yaptığı açıklamalarla Samsung Mobil Başkanı son verdi.

Önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modeli gelebilir!

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un Galaxy Note serisini emekli edeceği yönünde birçok iddia ortaya atılmıştı. Galaxy S21 ve Galaxy Z Fold serilerine S Pen kaleminin ekleneceğinin açıklanması, çoğu yorumcu tarafından Galaxy Note serisinin rafa kaldırılacağı şeklinde yorumlanmıştı. 

Ancak bir şirket yetkilisinin yaptığı açıklama durumun hiç de bu şekilde olmadığını gösteriyor. 

Önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modeli gelebilir!

Piyasada bulunan birçok akıllı telefonun kendine ait özellikleri bulunuyor. Bir kısmının kamerası çok iyi, diğer kısmının tasarımı çok iyi gibi, Galaxy Note serisine özel olansa S Pen kalemiydi. Bu zamana kadar Galaxy Note serisine ait olan S Pen kalemi artık Galaxy S21 ve Galaxy Z Fold serisinde de kullanılacak. Durumun böyle olması Galaxy Note serisinin artık sonuna gelindiği şeklinde algılanmasına yol açtı.

Ancak Güney Kore'den gelen yeni açıklamalara göre Samsung önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung mobil bölüm başkanı TM Roh " Galaxy Note deneyiminin daha fazla ürüne uygulanabileceğini açıkladı." Ancak bu durum Galaxy Note'un kendisinin sona ereceği anlamına gelmiyor diye de ekledi.

Önümüzdeki yıl yeni bir Galaxy Note modeli gelebilir! - Resim : 1

Şirket sözcüsü tarafından yapılan açıklamalara göre 2021 yılında, S Pen destekli bir Galaxy S serisiyle karşılaşabiliriz. Yapılan açıklamalar, Samsung'un Galaxy Note serisinin devam edeceğini ortaya çıkarırken, büyük ihtimalle seneye bu zamanlar yeni bir Galaxy Note modelinin tanıtılacağından da bahsediyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Note modelleri yeni inavasyonlara ihtiyac duyi sürekli aynı modelleri görmekten halkımız bıktı
Cevapla
kral
sen kendi adına konuş. yıllardır kullanıyorum hayranlığım giderek artıyor. eşim bile kıskanıyor. yeter artık biraz da benimle ilgilen der gibi bakıyor.
Mokoko
Adam haklı agalar dağılın
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.