Mobil

Samsung popüler modelleri için beklenen güncellemeyi sundu!

Samsung popüler modelleri için güncelleme sunmaya devam ediyor. Söz konusu güncelleme bir çok düzeltme getirecek.

Samsung popüler modelleri için beklenen güncellemeyi sundu!

Bu ayın başlarında Samsung, Galaxy S22 serisi akıllı telefonlar için Android 13 tabanlı One UI 5 beta sürümünü kullanıma sunmaya başladı. Ancak şirket çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şimdi, Güney Koreli devi Güney Koreli, ABD, İngiltere ve Hintli kullanıcı tabanı için ikinci beta sürümünü yayınlamaya başladı.

Yeni güncelleme, ZVHK ile biten bir ürün yazılımı sürümüyle birlikte geliyor. Güncelleme ile birlikte bir çok düzeltme ve beklenen özellikler de sunulacak. Örneğin Samsung'un stok uygulamaları için birçok hata düzeltmesi, performans iyileştirmesi ve yenilenmiş uygulama simgeleri gelecek. One UI 5.0 beta yükseltmesi, ilk kez kullanıma sunulduğu pazarlarda yaklaşık 3 GB indirme boyutuna sahip. İndirme boyutu, ikinci beta güncellemesinin kullanıma sunulduğu bölgelerde yaklaşık 1 GB olacak.

Samsung popüler modelleri için beklenen güncellemeyi sundu!

Samsung popüler modelleri için beklenen güncellemeyi sundu! - Resim : 1

İkinci beta sürümünde tanıtılan yeni özellikler arasında, kullanışlı uygulamalar ve yeni özellikler öneren bir Akıllı Öneriler Widget'ı bulunacak. Bu sürüm ayrıca, cihazınızı bir onarım tesisiyle paylaşırken kişisel bilgilerinizi gizlemenize olanak tanıyan Bakım Modunun tanıtımını da içerecek.

Gizlilik Algılama özelliği de Samsung tarafından eklendi. Kredi kartları, kimlik kartları veya pasaportlar gibi hassas verileri içeren görüntüleri paylaşmaya çalıştığınızda sizi uyarır ve bu görüntüleri başkalarıyla gerçekten paylaşmak isteyip istemediğinize karar vermenize olanak tanıyacak. En yeni One UI 5.0 beta sürümü, Yaşam Tarzı Modunu Bixby Rutinleri işlevine getiriyor.

Yorumlar
kullanici
Galaxy s7 kullaniyorum ve bugun guncelleme aldim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.