Mobil

Oppo amiral gemisi modelleri için güncelleme desteği sunmaya devam ediyor

Çinli teknoloji devi Oppo bir taraftan yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam ederken diğer taraftan ise mevcut cihazlarına destek sunmaya devam ediyor.

Oppo amiral gemisi modelleri için güncelleme desteği sunmaya devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde Vivo ve Honor'un amiral gemisi modellerini güncellemesinden sonra Oppo da harekete geçti.

Oppo, Find X6 Pro amiral gemisi telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, birçok geliştirme ve yenilik içermektedir. Özellikle, Multi-Screen Connect, Screencast ve üçüncü taraf uygulamaları için kullanıcı deneyimini iyileştirmeye odaklanan Oppo, Mayıs güvenlik yamasını da getiriyor. Ayrıca, telefoto kamerası kullanılarak çekilen fotoğrafların kalitesini artırırken, portre fotoğraflarının cilt tonunu da geliştiren yeni bir özellik ekledi.

Güncelleme, Arka kamera için Portre modunda 2x zoom özelliği ile birlikte, Fotoğraf, Video, Time-lapse ve Text Scanner gibi çeşitli çekim modlarında 2x zoom özelliğinin eklendiği çeşitli çekim modlarında da geliştirmeler getiriyor. Ayrıca, video çekerken güç tüketimini azaltırken, gece modunda çekilen fotoğrafların kalitesini de artırıyor.

Oppo amiral gemisi modelleri için güncelleme desteği sunmaya devam ediyor

Oppo, Hasselblad'ın ikonik turuncu deklanşör düğmesini de tanıttı. Bu, daha sezgisel bir çekim deneyimi için eklenmiştir. Ayrıca, video modunda yüksek zoom oranında çekilen videoların görüntü kalitesi ve genel kamera kararlılığı da iyileştirilmiştir.

Değişiklik günlüğü ekran görüntülerinde diğer değişiklikleri kontrol edebilirsiniz. Oppo Find X6 Pro, 1 inç Sony sensörlü 50MP birincil kamera ile donatılmış, en iyi kamera özelliklerinden birine sahip amiral gemisi telefonlarından biridir. Yeni güncelleme ile birlikte Oppo, cihazın kullanıcı deneyimini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Detaylı incelemelerimizde de belirtildiği gibi, Oppo Find X6 Pro birçok harika özellik sunuyor ve güncellemeleriyle kullanıcı deneyimini daha da yükseltiyor.,

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.