OPPO Find N fold katlanabilir sektörüne yeni bir soluk getirecek!

OPPO yeni katlanabilir cihazı ile ilgili çalışmalarına durmadan devam ediyor. Şirket yeni cihazı ile sektöre damga vuracak. İşte detaylar.

OPPO Find N fold katlanabilir sektörüne yeni bir soluk getirecek!

Daha önce yayınlanan birkaç rapor, OPPO'nun katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığını iddia etmişti. Yayınlanan diğer raporlar da bu durumu onaylar nitelikte. Bu kapsamda Bu cihazların bu yıl Çin'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Görünüşe göre bu cihazlar OPPO Find N Fold ve Find N Flip takma adlarıyla piyasaya çıkacak.

OPPO Find N fold katlanabilir sektörüne yeni bir soluk getirecek!

oppo

Pricebaba tarafından hazırlanan bir rapora göre OPPO, 2 Ağustos'ta Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi'nde (EUIPO) OPPO Find N Fold ve OPPO Find N Flip gibi iki ismi ticari marka haline getirdi. OPPO'nun yaklaşan katlanabilir cihazları Samsung'un öncülük ettiği katlanabilir sektörüne yeni bir soluk getirebilir. OPPO Find N Flip'in Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Motorola Razr 2022 gibi modellerle rekabet etmesi muhtemel diyebiliriz. Dolayısıyla, OPPO'nun yeni katlanabilir cihazında Z Flip 4 ve Razr gibi Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongası da karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Son raporlar, OPPO'nun yeni cihazının "Dragonfly" kod adına sahip olduğunu iddia ediyor. Geçen yıl OPPO, ilk katlanabilir telefonu olarak OPPO Find N'yi piyasaya sürdü. Bir sonraki katlanabilir telefonunun “Beyaz Kuğu” kod adına sahip olduğu tahmin ediliyor. Her iki cihazın da bu yıl Çin'de piyasaya sürülmesi bekleniyor.