Mobil

Oppo Find N2 Flip, Galaxy Z Flip 4’e her kulvarda rakip olacak!

Oppo tarafından global tanıtımı yapılan Find N2 Flip modeli, katlanabilir akıllı telefon pazarının tartışmasız hakimi Galaxy Z Flip 4’e her kulvarda rakip olacak.

Oppo Find N2 Flip, Galaxy Z Flip 4’e her kulvarda rakip olacak!

Oppo, dün gerçekleştirilen Find N2 Flip küresel piyasaya sürümü sırasında katlanabilir cihazlar için destek sağlama planlarını açıkladı ve şaşırtıcı bir şekilde, cihaza 4 yıl boyunca önemli Android güncellemeleri ve 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri sağlama taahhüdünde bulundu. Bu, Samsung'un Galaxy Z Flip 4 için sunduğu desteğe denk bir süre ve Google'ın Pixel serisinde sunduğu desteğe yakın bir süre anlamına geliyor.

Oppo tarafından verilen bu haber, yeni Find N2 Flip alıcıları için harika bir haber, böylece telefonlarının kullanımından bıkmış olsalar bile uzun süre güncelleme alacağından emin olabilirler. Ayrıca, Oppo'nun bu küresel piyasaya sürümü için Samsung ile katlanabilir cihazlar alanında gerçek bir rekabet getirmek istediğini göstermesiyle birlikte, Oppo'nun bu konuda ciddi olduğunu gösteriyor.

Oppo Find N2 Flip, Galaxy Z Flip 4’e her kulvarda rakip olacak!

Find N2 Flip, en son sürümü çalıştıran en son ColorOS 13 sürümü ile birlikte gelmesi nedeniyle destek durdurulmadan önce en kötü ihtimalle Android 17'yi alabilecektir. Bunun yanı sıra, Oppo Find N2 Flip, önceki modeline göre geliştirilmiş bir pil ve modern katlanabilir akıllı telefonlar arasında en büyük harici ekrana sahip olması nedeniyle bu form faktörünü tercih edenler için gerçek bir seçenek haline geldi.

Öte yandan eğer Find N2 Fold, Flip'in küresel piyasaya sürülmesi gibi global olarak piyasaya sürülürse, rekabet edebilecek bir başka cihaz olabilir. Tabi bu senaryoda da gözler bir kez daha Samsung’a ancak bu defa Galaxy Z Flip 4 yerine Galaxy Z Fold 4’e çevirilecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.