Mobil

Oppo Find N2 Flip ilk defa kanlı canlı göründü

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının yeni isimlerinden biri olması beklenen Oppo Find N2 Flip, ilk defa kendini bu kadar net bir şekilde gösterdi.

Oppo Find N2 Flip ilk defa kanlı canlı göründü

Katlanabilir akıllı telefon sektöründe iddialı olmak isteyen isimlerden biri olan Oppo, iki yeni cihaz üzerinde çalışıyor. Bilindiği üzere şirketin bir taraftan Samsung Galaxz Z Fold4’e rakip olmasını istediği Oppo Find N2 modeli üzerinde çalışırken, diğer taraftan ise Galaxy Z Flip4’le rekabet etmesini istediği Oppo Find N2 Flip modelini geliştiriyor. Ancak özellikle Flip modeli hakkında bugüne kadar çok fazla malumata sahip değildik. Bununla birlikte gelen son sızıntılarla birlikte bu eksiklik de tamamlanmış oldu.

İnternete düşen bir videoda Oppo Find N2 Flip kanlı canlı bir şekilde görülüyor. Ancak görüntülerde yer alan telefonun kalın bir koruma kılıfıyla görülmesi, henüz nihai formuna ulaşmadığını anlamamızı sağladı. Bunun yanında söz konusu sızıntıya ilave olarak telefonun bazı özelliklerinin de sızdırıldığını belirtelim.

Oppo Find N2 Flip ilk defa kanlı canlı göründü

Eğer iddialar doğruysa Oppo Find N2 Flip dış yüzeyde 6,8 inç iç yüzeyde ise 3,26 inç büyüklüğünde ekranlara sahip olacak. Gücünü MediaTek Dimensity 9000+ yonga setinden alması beklenen telefonun arka yüzeyinde 50MP + 8MP’den oluşan ikili bir kamera kurulumu bulunacak. Elektriksel gücünü 4.300mAh’lık bataryasından alacak olan telefonun aynı zamanda 44W hızlı şarj teknolojisiyle de destekleneceğini hatırlatalım. Son olarak telefonun önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulmasının beklenildiğini de belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.