Oppo görüntüleme teknolojisinde çığır açmaya hazırlanıyor!

Hindistan’da kamera inovasyon laboratuvarı kuran Oppo, görüntüleme teknolojisinde çığır açmaya hazırlanıyor!

Oppo görüntüleme teknolojisinde çığır açmaya hazırlanıyor!

Çinli teknoloji devi Oppo, Hindistan’da kurduğu kamera inovasyon laboratuvarı ile yenilikçi görüntüleme teknolojilerinde ben de vardım diyor.

Oppo, görüntüleme teknolojisinde çığır açmaya hazırlanıyor!

Yakın zaman önce ekran altı kamera teknolojisini tanıtarak dikkatleri üzerine çeken Oppo, şimdi de Hindistan’da kurduğu kamera inovasyon laboratuvarı ile adından söz ettiriyor. Oppo’dan yapılan resmi açıklamaya göre Hindistan Haydarabad’daki Ar-Ge merkezinde kurulan laboratuvar, görüntüleme teknolojilerinde yeni çözümler geliştirmek için kuruldu. En gelişmiş teknolojileri tüm dünyaya sunmayı hedefleyen laboratuvar, Orta Doğu Asya, Güney Asya, Afrika, Japonya ve Avrupa dahil olmak üzere, diğer bölgelerde de inovasyona öncülük edecek.

Oppo görüntüleme teknolojisinde çığır açmaya hazırlanıyor! - Resim : 1

Oppo'nun, Hindistan’da kurduğu kamera inovasyon laboratuvarında yer alan, dünya genelinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için yerelleştirilmiş özellikler, yapay zeka teknolojisini kullanan kamera çözümleri ve görüntüleme yazılımları geliştirmeyi hedefliyor. Oppo’nun, Hindistan’daki üssünü güçlendiren bu eylemi, şirketin en yeni hamlelerden biri olarak göze çarpıyor.

Oppo Hindistan Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Tasleem Arif ise bu gelişme ile ilgili şu ifadelere yer verdi;

“Görüntüleme teknolojileri her zaman Oppo Hindistan Ar-Ge’sinin odak noktasını oluşturdu. Bu laboratuvarın kurulumu ile, kullanıcılarımızın genel kamera deneyimini zenginleştirmek için çalışırken, diğer yandan global çözümleri yerelleştirmeye ve küreselleştirilebilecek yeni çözümler geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Hindistan kamera laboratuvarında geliştireceğimiz çözümler, dünya genelinde milyonlarca Oppo kullanıcısına sunulacak.”