Oppo K10 Energy tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor

Oppo’nun üzerinde çalıştığı akıllı telefon modellerinden biri olan Oppo K10 Energy’nin tasarımı ve özellikleri sızdırıldı.

Oppo K10 Energy tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor

Oppo’nun bir süredir sızıntılarıyla dikkat çeken akıllı telefon modeli Oppo K10 Energy’nin bu sefer de tasarımı paylaşıldı. Çinli şirketin zaten bir süredir bu akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı biliniyordu. Bununla birlikte telefonun kanlı canlı bir şekilde ortaya çıkması, söylentilerin doğru olduğunu da göstermiş oldu.

Bugüne kadar internete yansıyan bilgilerde, Oppo K10 Energy’nin 6,59 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceği iddia edilmişti. 1.080 x 2.412 piksel çözünürlüğe sahip olan bu ekran aynı zamanda 120Hz yenileme hızı da sunuyor. Bu ekranın hemen sol üst kısmında bulunan selfie kamerası için 16MP’lik bir lens tercih eden Çinli şirket, telefonun arka yüzeyinde ise 64MP + 8MP + 2MP’lik üçlü bir yapıya yer vermiş.

Oppo K10 Energy tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor - Resim : 1

Oppo K10 Energy tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor

Gücünü Snapdragon 778G yonga setinden alacak olan telefonun ayrıca 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı özellikleriyle satışa sunulacağını da hatırlatalım. Telefonun fiziksel boyutlarıyla alakalı da bir bilgi verelim. Çinli şirkete yakın kaynaklardan servis edilen haberlere göre Oppo K10 Energy’nin kalınlığı 8,5mm ağırlığı ise 199 gram olacak.

Oppo ilginç bir şekilde bu telefonun online mağazalarda satılmayacağını, Oppo K10 Energy modelini satın alacak olan akıllı telefon kullanıcılarının telefona yalnızca fiziksel mağazalardan ulaşabileceklerini duyurdu. Satış tarihiyle alakalı henüz bir açıklama yapılmayan telefonun satış fiyatı ise 325 dolar olacak.