Mobil

Oppo K10x için geri sayım başladı! Bu özellikler satar

OPPO'nun yeni cihazı K10x için detaylar gelmeye başladı. Beklenen cihazlar ile ilgili detaylar arasına bir de poster eklendi.

Oppo K10x için geri sayım başladı! Bu özellikler satar

Oppo, Oppo K10x için Çin'de yeni bir lansman planladı. Ancak şimdiden cihazla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise lansmandan önce paylaşılan posterler bize cihaz hakkında bazı fikirler sundu. Posterler bize OPPO'nun sıradaki cihazının 16 Eylül'de 67W şarj desteğiyle geleceğini söylüyor. Telefon, dünya çapında mevcut olan Realme 9 Pro'ya çok benziyor, ancak TENAA'da PGGM10 model numarasıyla görüntülendi ve bu listeye göre bazı farklılıklar da ortaya çıktı.

Oppo K10x için geri sayım başladı! Bu özellikler satar

Oppo K10x için geri sayım başladı! Bu özellikler satar - Resim : 1

K10x, kemara kurulumu tarafında memnun edici özelliklere sahip. Örneğin 64MP ana, 8MP ultra geniş ve 2MP yardımcı birimler bu telefonda karşımıza çıkıyor. Realme 9 Pro'ya benzeyen diğer özellikler arasında Snapdragon 695 yonga seti ve 16MP selfie kamera için delikli 6.59” LCD karşımıza çıkıyor. Ancak Oppo K10x, pil kapasitesi 5.000 mAh'de değişmese bile Realme'nin 33W'ına 67W hızlı şarjı destekliyor. Diğer özellikler arasında güç anahtarına gömülü bir parmak izi tarayıcı, 3,5 mm ses jakı ve bir microSD yuvası bulunuyor. OPPO son dönemlerde fazlasıyla yoğun güler geçirdi diyebiliriz. Bu kapsamda çalışmalarını hızlandıran şirket şimdi yeni cihazı ile de iddiali bir giriş yapacak diyebiliriz. Siz OPPO'nun yeni telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.