Mobil

Oppo N1 müthiş kamera telefonu ve Find 7 ne zaman geliyor

Oppo’nun yeni telefonları seneye kalıyor

Oppo N1 müthiş kamera telefonu ve Find 7 ne zaman geliyor

Oppo N1 kamera telefonu olarak bugüne kadar bir çok görüntüsü ve ayrıntısıyla karşımıza çıktı. N1 bir çok kamera lensiyle muhteşem bir kamera telefonu olarak gelecek. Hızlı gelişen bir Çinli firma olarak Oppo 23 Eylül’de Çin’de yapacağı etkinlikte yeni telefonlarının resmi tanıtımını yapacak ve ziyaretçilerine telefonları kısa süre de olsa inceleme imkanı sunacak.

Oppo Find 5’in Çin’deki ve bazı bölgelerde başarısı yadsınamaz. Oppo N1’in bu yılın sonunda geleceği ve Oppo Find 5’in yeni modeli olarak sunacağı Find 7’nin de 2014 yılının sonlarına yetişeceği belirtildi.

1378134054_gsmarena001.jpg

2014 yılının Oppo için daha parlak olacağı kesin ancak Oppo’nun henüz Huawei seviyesinde olmadığını söyleyebiliriz. Find 7 hakkında teknik detaylar henüz bulunmuyor. 23 Eylül’de yapılacak tanıtımda detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar
Misafir
Tasarim 10/10 Ben hayatimda boyle guzel telefon gormedim malesef performans olarak diyerler firmalara fazla yaklasamiyor
Cevapla
Misafir
"2014 yılının sonlarına yetişeceği belirtildi." O zamana kim öle kim kala:)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.