Oppo Pad 2 bu kez de sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı

Tablet pazarında hakimiyet kurmak isteyen Oppo, yeni cihazının üzerindeki çalışmalarında sona geldi.

Oppo Pad 2 bu kez de sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı

OnePlus yakın bir zamanda ilk tabletini piyasaya sürdü. Bu tablet bir süredir raflarda bulunuyor. Ancak farklı bir isim ve biraz daha yenilenmiş bir yazılımla isterseniz, Oppo Pad 2 iyi bir seçenek olabilir. Esasen, Oppo markalı yeniden markalaşmış bir OnePlus Pad'dir. Cihaz zaten Çin'de resmi olarak mevcut ve TDRA sertifikasına göre global lansmanı yaklaşıyor.

Son zamanlarda Oppo Pad 2 çeşitli sertifika sitelerinde görülüyor. Dün IMDA'da tespit edildi ve bugün, cihaz BAE'nin TDRA yetkilisi tarafından sertifikalandırıldı. Liste, model numarası (OPD2202) dışında ilginç bir şey ortaya koymasa da, yakında bir lansmanı ima ediyor. Ancak henüz Oppo'dan resmi bir onay yok.

Oppo Pad 2 bu kez de sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı

Daha önce belirttiğimiz gibi, Oppo Pad 2 aslında bir OnePlus Pad'dir. Sonuncusu yakın zamanda global pazarda yaklaşık 485 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürüldü. Oppo Pad için benzer bir fiyatlandırmayı görebilirsiniz.

Bir fikir vermek gerekirse, Oppo Pad 2, kasasının altında güçlü bir MediaTek Dimensity 9000 yonga seti bulunduruyor. Ön tarafında, 7:5 en-boy oranına ve Dolby Vision desteğine sahip 11,61 inçlik bir IPS LCD ekran bulunuyor. Panel ayrıca 2800 x 2000 piksel çözünürlüğe, 144Hz yenileme hızına ve 10-bit renklere sahip. 13MP arka kamera ve selfieler için 8MP bir kamera bulunmaktadır.

Tablet, 12GB LPDDR5 RAM ve 512GB UFS 3.1 depolama alanına kadar destek veriyor. Cihaz, Android 13 tabanlı Pad 13 için ColorOS çalıştırıyor. Cihazı, 67W SuperVOOC şarj desteği olan 9,510mAh bir pil besliyor.