Mobil

Oppo R15 ve Oppo R15 Plus geliyor

Oppo'nun sıradaki R serisi akıllı telefonu Oppo R13 değil R15 olacak. İşte Oppo R15!


Daha önceki söylentiler, Oppo'nun R11 ve R11 Plus’ın halefi olarak Oppo R13 ve R13 Plus üzerinde çalıştığı yönündeydi. Yeni bilgiler, 13 numarasının birçok ülkede uğursuz olarak kabul edilmesinden dolayı, Çinli üreticiler, yeni nesil R serisi telefonlarının adını Oppo R15 ve R15 Plus olarak adlandırmaya karar verdiklerini ortaya koyuyor. Iddia edilen Oppo R15'in sızdırılmış görüntüleri Weibo'da da ortaya çıktı.

Yeni görüntülerde görülebileceği gibi, Oppo R15, iPhone X gibi çentikli, tam ekran bir tasarıma sahip. Oppo, Ocak ayında iPhone X'e oldukça benzeyen bir ekran tasarımı için bir patent açmıştı.

Sızıntılar, telefonun arka tarafının birden çok renkte olduğunu göstermektedir. Kamera çerçevesi ve şirketin markası altın renkte olacak. Ayrıca, iPhone X'de bulunan dikey çift kameralar yerine, Oppo R15'in yatay olarak hizalanmış çift kameraları olması bekleniyor.

Snapdragon 660 yongaseti ilk olarak geçen sene Haziran ayında piyasaya sürülen Oppo R11 ve R11 Plus akıllı telefonlarda görülmüştü. Bu nedenle, Oppo R15 ve R15 Plus'ın bu yılın haziran ayında faaliyete geçebileceği öngörülüyor. Oppo R15 ikilisi, Snapdragon 670 yonga seti özellikli ilk akıllı telefonlar olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.