Mobil

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

OPPO Reno 9 serisi iddialı özelliklere sahip olarak geliyor. İşte şirketin yeni cihaz serisi ile ilgili şimdiye kadar tüm bilinenler.

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

Oppo Reno 9 serisinin Kasım ayında gerçekleşmesi beklenen çıkışına yaklaşıyoruz. Cihazların lansmanı yaklaştıkça bilinen özellikler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Weibo'dan ünlü Çin kaynaklı Dijital Sohbet İstasyonu'nun bir raporuna bakılırsa cihazlarla ilgili detaylar netleşmeye başladı.

Cihazlar Oppo Reno 8 ailesine benzer şekilde hem Qualcomm Snapdragon 7 serisi yongaları hem de MediaTek'in Dimensity 8 serisini kullanacak. Daha önceki raporlar da bu özelliklere sahip Oppo Reno 9 serisine işaret ediyordu.

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor! - Resim : 1

Oppo, Çin'in yeni UFCS'sini (Evrensel Hızlı Şarj Spesifikasyonu) benimseyen birkaç Çinli üreticiden biri olacak.  Reno 9 serisi, UFCS desteği ile 4.500 mAh pil kapasitesini paylaşacak. UFCS standardını destekleyen diğer üreticiler, Huawei, vivo, Xiaomi ve Angbao Electronics, Lihui Technology, Rockchip ve Silicon Power gibi Batı dünyasında daha az bilinen diğer üreticiler. Son olarak, Reno9 serisi 'Her Şey Kırmızı' sloguna sahip olarak gelecek. Bu da cihazların rengi hakkında oldukça fikir veriyor diyebiliriz.

Ne yazık ki, Oppo Reno 9 serisi hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Oppo Reno 7 serisi Kasım ayının sonunda piyasaya çıktığından, Reno 9 serisinin de aynı zamanlarda resmiyet kazanmasını bekleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.