OPPO Reno5 Pro sonunda ortaya çıktı!

Son raporlara göre, OPPO Reno5 Pro gelebilir gibi görünüyor. İşte detaylar.

OPPO Reno5 Pro sonunda ortaya çıktı!

Oppo, Reno5 5G'sini son zamanlarda çıkan bir dizi sızıntının kanıtı olarak yayınlamaya hazırlanıyor, ancak genellikle orta kademe serisinde de bir Pro varyantı olur. Bu telefon hakkında henüz herhangi bir söylenti duymamış olsak da, Geekbench'te PDSM00 model numaralı bir cihaz ortaya çıktı ve kesinlikle Dimensity 1000+ yonga seti, 8GB RAM ve Android 11 özellikli Reno5'in Pro sürümüne benziyor.

OPPO Reno5 Pro da gelebilir!

OPPO Reno5 Pro sonunda ortaya çıktı! - Resim : 1

91mobiles, Geekbench'te PDSM00 model numarasına sahip yepyeni bir OPPO telefonu ortaya çıktığını keşfetti. Akıllı telefon, etkileyici kıyaslama sonuçları elde etmeyi başardı ve çekirdeğinde üst düzey bir MediaTek yonga seti bulunan güçlü bir cihaz gibi görünüyor. OPPO PDSM00 telefonunun nihayetinde nasıl adlandırılacağı belli değil, ancak model numarası bunun Çin versiyonu olduğunu gösteriyor. Telefon Çin'de Reno, Ace veya A serisi altında piyasaya sürülebilir. Yaklaşan OPPO Reno5 serisi Pro varyantı olabileceğini düşünüyoruz.

Verilere göre, OPPO PDSM00 cihazı MediaTek Dimensity 1000+ SoC olan MediaTek MT6889Z / CZA yonga setine sahip olacak. Bu, 8 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi ile eşleştirildi, bu nedenle en son Android yazılımıyla çalışacak oldukça güçlü bir akıllı telefona bakıyoruz. OPPO PDSM00'ün ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil, ancak 2021'in başlarında gerçekleşebileceğini düşünüyoruz. Şu an için cihaz hakkında bildiğimiz tüm bilgiler bunlar.