Mobil

Oppo Reno5 serisi için tarih verdi

Henüz Reno3 serisi duyurulalı 3 ay olmasına karşın Oppo Reno5 modelleri için kolları sıvadı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Oppo Reno5 serisi için tarih verdi

Ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veren Çinli üreticilerden biri olan Oppo yeni nesil Reno serisi için kolları sıvadı.

Oppo yaklaşık olarak 3 ay önce Çin’de Reno3 modellerinin lansmanını gerçekleştirmişti. Bu modellerini henüz global pazarda tam anlamıyla satışa sunmayan Oppo Reno 5 modelleri için kolları sıvadı.

Oppo Reno5 serisi için tarih verdi

Çin’deki sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan “Digital chat station” yeni Oppo Reno serisinin geldiğini müjdeledi. Dilerseniz bahse konu paylaşıma aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yapılan paylaşıma göre Oppo Reno5 modelleri Mayıs ayında resmiyet kazanacak. Şimdilik Reno5 modellerine ilişkin başka bir bilgi bulunmuyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Aklınıza neden Reno4 serisinin tanıtılmadığına ilişkin bazı sorular gelebilir. Bilindiği üzere Çin’de 4 rakamı uğursuz olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla daha önce diğer Çinli üreticiler de bu rakamı modellerinde kullanmamışlardı. Örneğin OnePlus da 3 ve 3T’nin ardından direkt OnePlus 5’i duyurmuştu.

Dolayısıyla Oppo’nun da Reno4’ü es geçerek direkt olarak Reno5’i tanıtacak olması bizler için çok şaşırtıcı değil. Lakin henüz Oppo Reno3 modelleri Avrupa’da bile tam anlamıyla pazara sunulmamışken, bu aceleci tavır pek de tutarlı görünmüyor. Özellikle de dünya koronavirüs salgınıyla pençeleşirken peşi sıra yeni modeller çıkarmak biraz enteresan.

Yorumlar
💠Gakko💠
Opponun en büyük eksiği fiyat politikası diye düşünim
Cevapla
@1453
İşsiz falan degil, hükümet ona çok büyük bir görev verdi : SORGUSUZ SUALSIZ BİAT....
Firat
Bravo yine buradasın, işsiz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.