OPPO'nun ilk katlanabilir cihazı için detaylar gelmeye başladı

OPPO'nun katlanabilir akıllı cihazı için detaylar gelmeye başladı. İşte cihazın özellikleri.

OPPO'nun ilk katlanabilir cihazı için detaylar gelmeye başladı

OPPO'nun katlanabilir akıllı telefonları piyasaya süreceği uzun süredir konuşuluyor. Şirketin kendisi de geçen ayın sonunda bu bilgiyi doğruladı. Bugün, güvenilir bir kaynaktan firmanın ilk katlanabilir ürününün bazı temel özelliklerini öğrendik.

Digital Chat Station'a göre OPPO'nun ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold serisine benzeyecek. Başka bir deyişle, telefon bir tablete dönüşebilecek.

OPPO'nun ilk katlanabilir cihazı için detaylar gelmeye başladı

OPPO'nun akıllı cihazı yaklaşık 7,8 inç ila 8 inç ölçülerinde bir iç katlanabilir OLED ekrana sahip olacak. Bu ekranın 2K+ piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, arkada 50MP Sony IMX766 birincil kamera ve 32MP ön kamera karşımıza çıkacak. Biyometri için, yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi sensörü kullanılacak.

Cihaz bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek. Son olarak, işletim sistemi tarafında, Android 11 tabanlı ColorOS 12 karşımıza çıkacak.

Ne yazık ki, bu cihaz hakkında şimdilik daha fazla bilgiye sahip değiliz. OPPO, katlanabilir sürümü piyasaya sürme planlarını açıklamış olsa da, herhangi bir zaman çizelgesi sağlamadı. Ancak şirketin ilk tabletinin 2022'nin ilk yarısında piyasaya sürüleceği doğrulandı. Sizce OPPO ilk katlanabilir akıllı telefonunu ne zaman tanıtacak? Ayrıca, bu telefondan beklentileriniz nelerdir? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.