Mobil

Oukitel K4000 akıllı telefon çekice meydan okudu! (Video)

Oukital K4000 akıllı telefon çekiç gibi çivilerin hepsini tahtaya çakmayi başardı.

Oukitel K4000 akıllı telefon çekice meydan okudu! (Video)

Bırakın sıradan testleri, eğme bükme testleri bile artık güncelliğini yitirmiş durumda. Bugün akıllı telefonlar güçlerini kanıtlamak için marangozculuğu bile soyunmaya başladı. Tıpkı Oukitel K4000 gibi.

Bazen elinizde cihazınıza zarar vermek için bir çekiç veya çiviye ihtiyacınız olması gerekmiyor. Akıllı cihazlarınız cebinizde veya elinizde her zaman risk altında bulunuyor. Açıkçası cihazında oluşacak hasar durumunda yeni bir telefon satın almak cüzdanınıza da zarar verecek. Ancak Oukitel K4000 telefonunuz varsa bundan korkmanıza gerek yok. Sıradan bir cihaz gibi görünen telefon aşağıdaki izleyeceğiniz videoda çekice adeta meydan okuyor. Farklı boyutlarda birkaç çiviyi kolayca ahşaba çakabilen akıllı telefon Gorilla Glass 3 ekran ile korunuyor.

Öte yandan Oukitel  K4000, çekice ve çiviye meydan okuyan ilk telefon değil . 6.62 mm kalınlğındaki Oppo Finder, HTC ve doğal olarak Nokia 'nın bazı modelleri çivilere karşı koymuştu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.