Özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy A04s yakında piyasaya çıkıyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni cihazı Galaxy A04s yakında piyasaya sürülecek. Ancak bundan önce tüm detaylar belli oldu.

Özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy A04s yakında piyasaya çıkıyor!

Samsung Galaxy A04s son birkaç haftadır gündemde.  Daha cihaz piyasaya sürülmeden yayınlanan sertifikalar ve sızıntılar sayesinde neredeyse cihazın her şeyini öğrenmiş durumdayız. Artık cihazın resmileşmesi de an meselesi.

Genelde bir cihazın piyasaya sürüleceğini anlamanın bazı yolları var.  Bunlardan biri de yaklaşan bir cihazın destek sayfasının Samsung'un web sitesinde yayına girmesi. Bu genellikle ürünün piyasaya sürülmesinin yakın olduğu anlamına geliyor. Galaxy A04s, destek sayfası artık Samsung'un İngiltere web sitesinde yayınlandığına göre cihazın piyasaya sürülmesi de yakındır diyebiliriz.

Özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy A04s yakında piyasaya çıkıyor!

Özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy A04s yakında piyasaya çıkıyor! - Resim : 1

Samsung Galaxy A04s, Galaxy S22 Ultra'dan ilham alan yeni bir arka tasarımla gelecek. Yani arka kameraları dikey olarak ayrı ayrı yerleştirilecek. Telefon, damla çentiğine sahip 6,5 inçlik bir ekran (LCD) ile gelecek. Cihaz bir Exynos 850 işlemci tarafından desteklenecek ve Android 12'yi çalıştıracak. Uygun fiyatlı bir akıllı telefon olan cihaz, 3,5 mm kulaklık jakı ve MicroSD kart yuvası ile gelecek. Üzerindeki bağlantı seçenekleri 4G, çift bantlı WiFi, Bluetooth 5.0, NFC (pazara bağlı) ve USB Type-C'yi içerecek. Ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ile donatılmış olarak gelecek. Son olarak, Galaxy A04s 164,15 x 76,5 x 9,18 mm boyutlarında olabilir.