Mobil

Personel Maaşları da Artık Bulutta Yönetiliyor!

Finans Yönetim Uygulaması Paraşüt, Yaptığı Son Geliştirmeyle İşletmelere Personel Maaşı, Avans, SGK ve Muhtasar Ödemelerinin Yönetiminde de Kolaylık Sağlıyor.

Personel Maaşları da Artık Bulutta Yönetiliyor!

Küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin fatura ve finansal operasyonlarını kolay yöneterek online gelir-gider takibi yapabilmesi amacıyla geliştirilen bulut tabanlı finans yönetim uygulaması Paraşüt, sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Uygulamada yapılan son güncelleme ile işletmeler personel maaşı, avans, SGK ve muhtasar ödemelerini de artık bulut üzerinden yönetebiliyor.

Paraşüt kullanıcıları Mart ayı itibariyle sunulan bu hizmetle, işletmelerin gider kalemlerinde önemli bir yer tutan maaş ödemelerini de kolayca yöneterek, nakit akışını net şekilde görebiliyor. Çalışanlar için maaş ödemelerini planlamak, SGK ve Vergi Dairesi’ne yapılacak ödemeleri takip etmeye başlamak için www.parasut.com adresinden uygulamaya üye olmak yeterli. 

Paraşüt, her işletme için gerekli olan temel finansal hizmet ve bilgileri gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunuyor. İşletme sahipleri için bir finansal kontrol paneli niteliği taşıyan sistem fatura yazdırma, kredi kartı ile online tahsilat, tahsilat ve cari hesap yönetimi gibi hizmetleri tek elden yanıtlıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.