Peynir ekmek gibi satacak POCO C61 tanıtım tarihi açıklandı!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi POCO, peynir ekmek gibi satacağı yeni telefonu POCO C61'in tanıtım tarihini duyurdu. İşte detaylar!

Peynir ekmek gibi satacak POCO C61 tanıtım tarihi açıklandı!

POCO, akıllı telefon pazarında yüksek performansı uygun fiyatlarla sunma geleneğini sürdüren bir marka olarak biliniyor. Bu anlayışını yeni modeli C61 ile bir kez daha pekiştirmeye hazırlanan Çinli üretici, teknoloji severlerin merakla beklediği bu modelin lansman tarihini duyurdu. Yaklaşan POCO C61, 26 Mart'ta teknoloji dünyasının karşısına çıkacak. Markanın C serisi modelleri daha önce de Türkiye pazarında yer aldığı için, C61'in de ilerleyen dönemlerde Türkiye'de teknoloji tutkunlarıyla buluşması bekleniyor.

Sektördeki güvenilir kaynaklardan Appuals tarafından paylaşılan bilgilere göre, POCO C61 iki farklı hafıza ve RAM kombinasyonu ile piyasaya sürülecek. Giriş seviyesi model 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak ve bu versiyonun fiyatı 90 dolar olarak belirlendi. Daha yüksek performans arayan kullanıcılar için sunulacak olan 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip versiyon ise 120 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. POCO'nun fiyat-performans oranı yüksek ürünler sunma stratejisi, C61 modeliyle bir kez daha ön plana çıkıyor.

Peynir ekmek gibi satacak POCO C61 tanıtım tarihi açıklandı!

POCO C61'in teknik özellikleri ve fiyatlandırması, özellikle bütçe dostu akıllı telefon arayan kullanıcılar için oldukça cazip görünüyor. Bu yeni model, markanın geleneksel yaklaşımını sürdürerek, iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor. Akıllı telefonun detaylı özellikleri ve Türkiye pazarına ne zaman gireceği hakkında daha fazla bilgi, lansman günü yapılacak olan resmi açıklamayla birlikte netleşecek.

POCO C61, pazarda mevcut olan benzer fiyat aralığındaki cihazlar arasında öne çıkacak gibi görünüyor. Kullanıcılara sunduğu geniş hafıza seçenekleri ve uygun fiyatıyla, özellikle orta segmentte rekabeti artıracak bir model olma potansiyeline sahip. Teknoloji severler, POCO'nun bu yeni ürünü için geri sayımı dört gözle bekliyor.