Mobil

Phablet iPhone 6'ya Galaxy Note 4 özelliği

Apple phablet iPhone 6'da Galaxy Note 4'ün bu özelliğini kullanabilir.

Phablet iPhone 6'ya Galaxy Note 4 özelliği

Apple’ın 9Eylül’de tanıtacağı iPhone 6 akıllı telefonunun üzerindeki gizlilik perdesini kaldırmamasına rağmen, bu cihaz hakkında şimdiye kadar çok fazla bilgi sızdırıldı. 4.7 inç ve 5.5 inç olarak gelecek olan cihaz hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor.

New York Times tarafından son yayınlanan raporlar daha önceki söylentileri onaylıyor.  5.5 inçlik iPhone 6 diğer versiyonundan gerçekten daha pahalı olacak ve yeni iPhone’lar keskin kenarlar yerine iPad Mini gibi kavisli bir tasarıma sahip olacak.

1409894526_iphone6-xc.jpg

Apple, 5.5 inçlik ilk phablet modeli iPhone 6 için Samsung’un phablet Note serisi akıllı telefonlardan bazı fikirler alabilir. Yeni gelen bilgilere göre şirket, Galaxy Note serisinin sahip olduğu ve benzer olabilir tek elle kullanım modunu benimsemiş görünüyor. Bu mod sayesinde büyük telefonlarda tek elle kullanım daha kolay oluyor. Yani Apple, büyük erkanlı  iPhone 6'da tek elle kullanım kodu özelliğini kullanacak.

Galaxy Note 4 tanıtıldı ve iPhone 6’da çok yakında karşımıza çıkacak. Bakalım iki ezeli rakipten hangisi daha başarılı olacak?

1409894557_note-3-shrink-15fps.gif

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.