Mobil

Photoshop'un iPad sürümü beğenilmedi

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Photoshop'un iPad sürümü kullanıcılar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Photoshop'un iPad sürümü beğenilmedi

Photoshop kullanıcılarının merakla beklediği iPad sürümü geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulmuştu. Özellikel tasarımcıların işini kolaylaştıracak olan sürüm, kullanıcılar tarafından beğenilmedi. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana eleştiri alan uygulama App Store üzerinden eleştiri yağmuruna tutuldu.

Photoshop'un iPad sürümü beğenilmedi

Haberi hazırladığımız tarihte 707 kişi tarafından App Store üzerinde puanlanan uygulamanın ortalamada 2.1 puan aldığı görülüyor. Apple tarafından 'Editörün Seçimi' ünvanı ile onurlandırılan uygulama kullanıcılardan kötü yorumlar almaya devam ediyor. Örneğin bir kullanıcı uygulamaya 2 yıldız vererek henüz hazır olmadığını ve Adobe'un daha iyisini yapabileceğini belirtiyor. Birçok kullanıcı da benzer yorumlarla uygulamanın henüz tam anlamıyla hazır olmadığını ifade ediyor.

Photoshop'un iPad sürümü beğenilmedi - Resim : 1

Öte yandan benzer yorumlar Twitter'da da görülüyor. Bir kullanıcı uygulamanın yavaş çalıştığını aşağıdaki mesajında videolu olarak gösteriyor.

Ayrıca bazı kullanıcılar da Photoshop'un iPad sürümünün zaman zaman çöktüğü bilgisini de paylaşıyor. Adobe ise konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.