Mobil

Playbook'a yeni OS dopingi!

Blackberry'nin eşsiz tableti Playbook'a yeni 10 OS güncellemesi geliyor!

Playbook'a yeni OS dopingi!

Dünya'nın en büyük elektronik üreticisi şirketlerinden olan RIM geçtiğimiz saatlerde yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklama eşsiz tableti Playbook'u ve kullanıcıları çok yakından ilgilendiriyordu.

2012 Mobil Cihaz Dünyası'nda attığı adımlar, kendine has tarzı ile getireceği yeniliklerle adından sıkça bahsedilecek olan RIM firması yeni işletim sistemi BlackBerry 10 OS ' 2012 yılının sonlarına doğru mobil cihazlara göndereceğini duyurdu!

1331861409_devcon-asia-2011-602x336.jpg
RIM'in Ürün Yönetimi Departmanı Başkan Yardımcısı Rob Orr bir açıklamasında Blackberry 10 yani, yeni güncellemeyi Playbook'ların da alacağını dile getirdi. Açıklamadan sonra büyük bir kitlesi olan Playbook kullanıcıları şimdiden yeni güncellemenin gelmesini beklemeye koyuldular.

1331861364_multi-display.jpg

Kendine has tarzı ve işletim sistemiyle yıllardır sabit bir kitleye sahip olan BlackBerry'nin yeni işletim sistemi 10'u hepimiz merak ediyoruz. Yeni güncellemenin ilk olarak hangi cihazlarda karşımıza çıkacağı ise şuanlık net değil!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.