POCO kullanıcılarına müjde; HyperOS güncellemesi geliyor

Poco, HyperOS işletim sistemi güncellemesinin hangi modellere ve ne zaman geleceğini açıkladı, kullanıcılar heyecanla listeyi kontrol ediyor.

POCO kullanıcılarına müjde; HyperOS güncellemesi geliyor

Poco India, HyperOS güncellemesini 2024'ün ikinci çeyreğinde belirli cihazlar için yayınlama planını duyurdu. HyperOS kullanıcı arayüzü, bu yılın Şubat ayında Hindistan'da ilk kez tanıtılmıştı. Bu güncellemeyle birlikte, Poco F4, Poco M4 Pro, Poco C65, Poco M6 ve Poco X6 Neo gibi modeller, kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek üzere seçildi. Özellikle Poco X6 Neo 5G modeli, Mart 2024'te piyasaya sürülmesine rağmen Android 13 tabanlı MIUI 14 ile gelmiş olmasıyla dikkat çekiyor. MediaTek Dimensity 6080 yonga setine, 120Hz AMOLED ekran ve 108 megapiksel kamera sistemine sahip bu cihazın kullanıcı deneyimi, HyperOS ile yeni bir boyut kazanacak.

HyperOS, Xiaomi tarafından Hindistan'da tanıtılan ve MIUI arayüzünün gelişmiş bir halefi olan bir kullanıcı arayüzüdür. Performans optimizasyonu ve kullanışlı özelliklere odaklanarak daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bu arayüzün, kullanıcıların cihazlarından daha verimli bir şekilde yararlanmalarını sağlaması bekleniyor.

POCO kullanıcılarına müjde; HyperOS güncellemesi geliyor

Eğer HyperOS güncellemesini bekleyen cihazlardan birine sahipseniz ve henüz bir güncelleme bildirimi almadıysanız, ayarlar menüsünden "Hakkında" bölümüne giderek "Sistem güncellemeleri" seçeneğini kontrol etmeniz önerilir.

Xiaomi, 2024'ün ikinci çeyreğinde Xiaomi ve Redmi cihazları için de HyperOS güncellemesinin dağıtım planını duyurdu. İlginç bir şekilde, bu planın içinde 2020'de piyasaya sürülen Mi 10 modeli de bulunuyor. Bu adımlar, Xiaomi'nin kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirme yönündeki kararlılığını göstermektedir. HyperOS'un getirdiği yeniliklerin, cihazların performansında ve kullanım kolaylığında önemli iyileştirmeler sağlaması bekleniyor. Bu güncelleme, Poco kullanıcılarına sunduğu gelişmiş özelliklerle cihazların potansiyelini maksimum düzeyde kullanmalarına olanak tanıyacak.