Mobil

POCO X3 ve POCO X3 NFC'ye MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi geldi! İndirin!

MIUI'nin geliştirilmiş sürümü dağıtılmaya devam ediyor. Bu kez güncelleme ülkemizde yine çok popüler olan modellerden birisine geliyor. Detayları aktarıyoruz.

POCO X3 ve POCO X3 NFC'ye MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi geldi! İndirin!

İki POCO cihazı daha MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı almaya başladı ve şimdi Hindistan'da POCO X3, Global kullanıcılar için de POCO X3 NFC cihazları bu güncellemeyi almış oldu.

Güncelleme, Hindistan'daki POCO X3 ve V12.5.4.0.RJGMIXM sürümü aracılığıyla tanımlanırken, POCO X3 NFC Global kullanıcıları için V12.5.4.0 RJGINXM yapı sürümüyle birlikte geliyor. Güncelleme değişiklik günlüğüne göre, yeni sürümün özelliklerini bu cihazlar için geliyor. Atomik bellek, Sıvı depolama ve Akıllı denge gibi bazı özellikler bu iki cihaz için yayınlanıyor.

POCO X3 ve POCO X3 NFC'ye MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi geldi! İndirin! - Resim : 1

Ayrıca, daha iyi bir kullanıcı deneyimi, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmak için de en son gelen Kasım 2021 güvenlik yaması cihazlara eklenmiş oluyor. Bu sürümün özellikleri arasında, Atomize Bellek, Sıvı Depolama, Odaklanmış Algoritma ve Akıllı Denge gibi dört farklı optimizasyona odaklanıyor.

POCO X3 ve POCO X3 NFC MIUI 12.5 Enhanced Güncellemesi

POCO X3 ve POCO X3 NFC kullanıcıları, bildirimi henüz almadıysa, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flaş yapabilirler. Dosyalar Xiaomi resmi sitesinin sunmuş olduğu orjinal dosyalardır. Geçen günlerde ROM nasıl yüklenir haberimiz vasıtası ile yükleyebilirsiniz. Eğer POCO X3 NFC cihazınız global sürüm ise kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. 

POCO X3 (Hindistan) -  İndirme Bağlantısı

POCO X3 NFC (Küresel) –  İndirme Bağlantısı

Değişiklik günlüğü:

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı
İyileştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Yorumlar
Metin Eren
Poco X3 Pro için kullanılabilir mi? Ya da Poco X3 Pro için ne zaman gelecek?
Cevapla
YAZGINW
Bana gelmedi napabilirim?
Cevapla
Atislicucuk
Kadisim zaten bizde 12.5 13.0 dan haber yokmu yaw
Cevapla
Hakan Kaya
Poco X3 NFC Ye Enchanded Kurulmuyor Dahili Test Kullanıcıları İçindir Hesabınızın İzni Bulunmamaktadır Diyor Nereden Başvurabilirim Yazılımı Kuramadım
Cevapla
Aus
Poco X3 pro ne zaman gelir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.