Mobil

Tesla araba parçalarından iPhone 13 Pro üretildi!

Lüks tasarımlarıyla ünlü Caviar çıtayı bir tık daha yukarı taşıdı. Şirket, eritilmiş Tesla model araba parçalarından bir iPhone 13 Pro ürettiğini duyurdu. İşte detaylar.

Tesla araba parçalarından iPhone 13 Pro üretildi!

Caviar bazı ilginç yeni ürünler piyasaya sürdü. Şirket, SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk'tan markası Tesla arabalardan eritilmiş bir gövdeye sahip iPhone 13 Pro modelini duyurdu.

Rus lüks eşya üreticisi önce yeni iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max Electro'yu duyurdu. Bu model, Caviar'ın Rolex'ten ilham alan, altın kaplamalı ve hatta Dinozor dişli spor iPhone 13 Pro modellerinin beğenisine katılan en son özelleştirilmiş iPhone 13 modeli. Ancak bu varyantın dikkate değer yönü, çerçevesinin siyah PVD kaplamalı titanyumdan yapılmış olması.

Tesla araba parçalarından iPhone 13 Pro üretildi!

Ayrıca model beyaz darbeye dayanıklı kompozit malzeme ve alüminyum panel ile kontrast oluşturuyor. Bu malzeme de bir Tesla aracın gövdesinden yapılmış. Cİhaz ayrıca Tesla logosu ve arabanın gravürlerini de içeriyor. Şirket, 6.760 ABD Dolarından başlayan baz seçeneğiyle sadece 99 Tesla Electro modeli üretiyor.

Bu ürünün yanı sıra Caviar, sadece 27 adet üretileceğinden, büstün seri numarasını içeren çift altın kaplama plakalı siyah mermer bir tabana sahip bir Elon Musk büstünü de piyasaya sürüyor. Bu büst ayrıca Tesla Model 3'ün yeniden eritilmiş metal parçalarından (kaput, kapılar ve diğer parçalar gibi) yapılmış. Servet ödemek isteyenler için harika seçenekler olduklarını söyleyebiliriz. Siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.