Mobil

Pokemon Go oyuncuları, yeni güncellemenin ardından paralarını geri istediler

Pokemon Go'nun yeni güncellemesiyle birlikte oyunda bazı şeyler değişti. Bu değişimlerden memnun kalmayan bazı oyuncular, geri ödeme istediklerini bildirdiler.

Pokemon Go oyuncuları, yeni güncellemenin ardından paralarını geri istediler

Pokemon Go'ya yeni güncelleme gelmesiyle birlikte, bazı oyuncular Pokemon Go'ya ödedikleri parayı geri talep ettiklerini bildirdiler. Oyundaki Pokemon bulma sisteminde ayrıcalık kazanmak için para ödeyen bu oyuncular, yakındaki Pokemonların altında uzaklıklarını gösteren adım işaretlerinden birisini görmelilerdi. Ancak sistem oyun açıldığından beri doğru olarak çalışmadı ve tüm Pokemonların altında 3 adım işaretinin görünmesine neden oldu. Sorunun çözülmesi için bekleyen oyuncular, bugün yapılan güncellemeyle birlikte adım sisteminin tamamen ortadan kaldırıldığını gördüler ve ödedikleri parayı geri istediler.

Bugün Reddit'te açılan başlık altında onlarca Pokemon Go oyuncusu toplandı. Paralarını geri almak adına istek gönderdiklerini yazan ve ekran görüntülerini paylaşan Pokemon Go oyuncuları, oyuna ödedikleri 10 doların geri ödenmesini bekliyorlar.

1470002675_maxresdefault.jpg

(Oyundaki '3 adım hatası' diğer adıyla '3 step glitch')

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.