Mobil

Polaroid, çocuklara yönelik tableti satışa sundu

Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken tablette çocuklar için uygulama mağazası da yer alıyor.

Polaroid, çocuklara yönelik tableti satışa sundu

Fotoğrafçılıkta dünyanın önde gelen üreticilerinden Polaraid, dikkat çekici bir ürün ile tablet pazarına merhaba dedi. Çocuklara yönelik geliştirilen tablet, önümüzdeki hafta düzenlenecek CES 2013 etkiliğinde basın karşısına çıkacak. Öncelikle tabletin teknik detaylarına değinecek olursak; 1GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, 512MB RAM, 7-inç boyutunda ve 840 x 480p çözünürlüklü ekran, 8GB depolama alanı, microSD kart desteği, 2mp arka kamera, wi-fi, 3500mAh pil ve Android 4.0 karşımıza çıkıyor.

Çocuklar için oluşturulan tablet dayanıklı yapısıyla dikkat çekerken bünyesinde sunduğu uygulamalarla eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Android ile çalışmasına rağmen Play Store yerine şirketin kendi oluşturduğu ve tüm uygulamaları çocuklara yönelik olan App Shop uygulama mağazası yer alıyor.
1357323355_polaroidkids.jpg

Geliştirilen ekran kilidi sayesinde video izlenmelerinde istenmeyen dokunuşların önüne geçilirken, Kids video ve kamera uygulaması, Music Studio ve çizim uygulaması tablette hazır olarak konumlandırılacak. Uygulama mağazasında yer alan kitapların satın alımı sağlanabilecek ve bu sayede çocuk gelişimine önemli bir katkı sağlanmış olacak. Tablet halihazırda 150$ etiket fiyatı ile satışa sunulmuş durumda.
1357323639_polaroid-7-inch-kids-tablet-back.jpg

Yorumlar
one x
bizde 500 tl....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.