Mobil

Popüler oyun HQ Trivia Play Store'da yayınlandı

Vine ekibi tarafından yayınlandıktan kısa bir süre içinde popülerleşen HQ Trivia oyununu artık Android kullanıcıları da oynayabilecek

Popüler oyun HQ Trivia Play Store'da yayınlandı

Vine ekibi tarafından yayınlandıktan kısa bir süre içinde popülerleşen HQ Trivia oyununu artık Android kullanıcıları da oynayabilecek.

İlk olarak iOS platformu için yayınlanan HQ Trivia oyunu, gelen talepler üzerine Android platformu olan Play Store'da da yayınlandı. Onu kısa sürede popüler hale gelmesini sağlayan en temel etken canlı yayında sorulan sorulara verilen cevaplar sonrası gerçek para ödülünü vermesi olarak gösteriliyor. Bu konsept onu kısa sürede popüler yaptı.

Bir dönemin ünlü sosyal paylaşım sitesi Vine ekibi tarafından tasarlanan oyunun kısa sürede bu kadar popüler olmasının en temel gerekçesi farklı konsepti. Geliştiriciler piyasadaki "para hediyesi" açığını bu oyunla kapatma niyetinde. Henüz bu denli bir rakip piyasada bulunmuyor.

Apple Store'da uzun süredir bulunan HQ Trivia, dün itibarıyla Play Store'da da yerini aldı. Buraya tıklayarak veya Play Store'dan arama yapacak uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.