Popüler Samsung modeli Android 11 güncellemesine kavuştu!

Bir popüler Samsung modeli daha Android 11 / OneUI 3 güncellemesi ile tanıştı. İşte güncellemeyi alan ve alacak olan telefonlar!

Popüler Samsung modeli Android 11 güncellemesine kavuştu!

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, güncelleme desteğine bir hayli önem veriyor. Amiral gemi seviyesinde yer alan cihazlarına çok kısa bir süre içerisinde Android 11 sunmayı başaran Güney Kore merkezli teknoloji devi, orta segmentte bulunan modellerine de bu güncellemeyi yavaş yavaş sunuyor. Hatırlanacağı üzere son olarak Galaxy A51, Galaxy Tab S6 ve Galaxy Tab S6 Lite Android 11 ile tanışmıştı. Şimdi ise yeni bir Samsung cihazının daha bu güncellemeyi aldığını söyleyebiliriz.

Popüler Samsung modeli Android 11 güncellemesine kavuştu!

Kısa süre önce şirket tarafından Mart, Nisan ve Mayıs aylarının takvimi de paylaşılmıştı. Buna göre Mart ayında Galaxy M51, Galaxy A50, Galaxy A80, Galaxy A70 ve Galaxy A71 modellerinin Android 11 güncellemesi alacağı açıklanmıştı. Buna göre Nisan ayında Galaxy A21s, Galaxy A31 ve Galaxy Tab S5e, Mayıs ayında ise Galaxy A12, Galaxy A02s, Galaxy A01 ve Galaxy Tab Active 3 modelleri Android 11 ile buluşacak.

Popüler Samsung modeli Android 11 güncellemesine kavuştu! - Resim : 1

İşte Mart ayında Android 11 alması beklenen modellerden Galaxy A50, sonunda bu güncellemeyi aldı. Bu telefonu kullanan kişiler şu andan itibaren Android 11 / OneUI 3 güncellemesini telefonlarına indirebilirler. Bu arada yukarıda bahsettiğimiz listenin duruma göre değişme ihtimalinin olduğunu da söyleyelim. Yani sahibi olduğunuz telefonun ismini göremezseniz çok üzülmenize gerek yok.