Razer Phone 2 tasarımı internete düştü

Merakla beklenen Razer Phone 2'nin ön ve arka tasarımını gösteren fotoğraflar internette yayınlandı.

Razer Phone 2 tasarımı internete düştü

Mobil oyunların yükselişi beraberinde donanımların sayısı ve çeşidini de artırdı. Artık bilgisayar firmaları gibi telefon üreticileri de oyunculara özel telefonlar üretiyor. Bunlardan biri olan oyun aksesuarları üreticisi Razer'ın yeni oyuncu telefonunu geçtiğimiz günlerde tanıtacağı iddia edilmişti. İddialar somut kanıtlarla ispatlanmış durumda.

Razer Phone 2 internete sızdı

Teknolojik ürünlerle ilgili sızıntılarla tanınan Twitter'daki Evan Blass hesabı şimdi de Razer Phone 2 ile ilgili fotoğrafları paylaştı. Net ve yüksek çözünürlüklü görsellerde telefonun tasarımı açık olarak görülüyor. Fotoğraflara göre telefonun arka yüzünde çift kamera yer alacak. Dual kameranın tam ortasında bir LED flaş yer alacak. Bu kameranın hemen altında ise yeşil renkli Razer logosu görülüyor. Bu logonun (aynen Mac bilgisayarlarda olduğu gibi) LED bir aydınlatmaya sahip olacağı da Evan Blass tarafından iddia ediliyor. Ancak bu LED aydınlatmanın pil ömrüne negatif bir etkisi de olabilir.


Fotoğraflarda parmak izi okuyucu bulunmuyor. Bu da akıllara ekrana gömülü parmak izi okuyucu olacağı düşüncesini getiriyor. Razer Phone 2'nin ekranın üst ve alt kısmında büyük boşluklar görünüyor. Yan çerçeve ise çok kalın değil. Telefonla ilgili paylaşılan fotoğrafta çentik görünmüyor. Muhtemelen Razer Phone 2 çentikli bir model olmayacak.