Mobil

Realme 10 ile şarj bitme derdine son!

Realme 10 yakında piyasaya sürülecek. Cihazın özellikleri ise şimdiden belli olmaya başladı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Realme 10 ile şarj bitme derdine son!

Realme 10, birkaç gün önce bir dizi sertifika web sitesinde kendini göstermeye başladı. Şimdi, şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonu başka bir sertifika veritabanında tespit edilldi. Bu liste de cihazın bazı önemli özelliklerini ortaya koydu diyebiliriz. Çinli akıllı telefon üreticisi, gelecek yıl yeni Realme 10 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak herhangi bir resmi duyurudan önce cihaz, BIS, NBTC, EEC ve Endonezya Telekom sertifikasyon web siteleri dahil olmak üzere büyük sertifika web sitelerinde görüldü. Şimdi, IECEE veritabanında da listelenmiş olarak bulundu. CB test sertifikasındaki bu yeni liste, cihazın pil kapasitesini ortaya koyuyor ve aynı zamanda RMX3630 model numarasını da taşıyor.

Realme 10 ile şarj bitme derdine son!

Realme 10 ile şarj bitme derdine son! - Resim : 1

Bu model numrası, BIS, NBTC, EEC ve Endonezya Telekom sertifika veri tabanlarındaki listelerde de bulunan model numarasıyla aynı. Önceki görüşler Realme 10 ile ilgili daha ince ayrıntıları ortaya çıkarmazken, en son sertifikalar cihazın 4.880mAh büyük bir pil paketi ile çalıştırılacağını ortaya koydu. Başka bir deyişle, cihaz, tipik pilin yaklaşık 5.000 mAh kapasite birimi olması muhtemel olan 4.880 mAh pil kapasiteli bir pil kapasitesi ile gelecek .Ne yazık ki, yeni sertifika web sitesi tarafından paylaşılan tüm bilgiler bunlardı ve yaklaşmakta olan cihazla ilgili daha ince ayrıntılar hala bilinmiyor. Lansmanına birkaç ay kala olmasına rağmen, önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. 

Yorumlar
Cafer
Realme9yakindaturkiyede
Cevapla
Afthen
realme 8 kullanıyorum, cidden çok iyi bir telefon. realme 10'u düşününce kalitenin ne kadar arttığını hayal etmek bile heyecan veriyor insana.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.