Mobil

Realme, Android 13 için uluslararası yol haritasını açıkladı!

Realme cihazları için Android 13 güncellemesini yayınlıyor. Şirket bu kapsamda global güncelleme haritasını da paylaştı.

Realme, Android 13 için uluslararası yol haritasını açıkladı!

Realme, Çin'de Android 13/Realme UI 4.0 güncellemeleri için planlarını zaten paylaşmıştı ancak şirket şimdi diğer bölgeler için de planlarını duyurdu. Bugün Realme International Başkanı Madhav Sheth, küresel izleyiciler için yol haritasını açıkladı.

Realme, Android 13 için uluslararası yol haritasını açıkladı!

Realme, Android 13 için uluslararası yol haritasını açıkladı! - Resim : 1

Güncellemeyi ilk alacak cihaz olarak ilk sırada Realme GT2 Pro karşımıza çıkıyor. Cihaz zaten Erken Erişim için kullanıcıları topluyor ve ayın sonunda kendisini GT Neo 3 ve vanilya GT2 takip edecek. Yeni işletim sistemi Realme UI 4.0 ile geliyor ama arayüz resmi olarak piyasaya sürülmedi ve bu yüzden kaynaklar sadece Android hakkında konuşmaya bilgiler verebiliyor. Kararlı sürümün gelmesi ise bu tarihten daha sonra olacak diyebiliriz.

Realme UI 4.0'ın 15 Eylül'de geleceği söylendi, ancak son beş gündür hiçbir şey duyulmadı. Bununla birlikte, erken erişim paketi şimdiden bazı testçilere ve teknoloji meraklılarına sunulmaya başlandı, bu sebeple lansman açıkça yakında gerçekleşecek diyebiliriz. bir şekilde köşede. Önümüzdeki günlerde daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz. Güncelleme  cihazlara bir çok yeni özellik ve gelişmiş detaylar getirecek. Bu kapsamda siz de global sürüm geldiğinde cihazlarınızı mutlaka güncellemeyi ihmal etmeyin. Son dönemlerde Realme cihazlarına gerekli güncellemeleri sunma konusunda oldukça hızlı davranıyor diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.