Mobil

Realme beklenen telefonunu küresel pazarlara sunuyor!

Teknoloji devi Realme merakla beklenen telefonunu küresel pazarlara sunmaya karar verdi. İşte tüm detaylar.

Realme beklenen telefonunu küresel pazarlara sunuyor!

Realme bu yıl dördüncü yılını kutladı. Bu kapsamda şirket çalışmalarını da hızlandırmış durumda. Şirket OPPO'dan doğan yeni bir marka olarak 2018'de yola çıktı ve dört yıl içinde dünya çapında 140 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Başarısı ile kendini kanıtlayan Realme şu anda, dünyanın en büyük 6. akıllı telefon şirketi. Realme Başkan Yardımcısı ve Realme International Başkanı Madhav Sheth GSMArena ile yaptığı röportajda şirketin gelecek planları hakkında bazı ayrıntılar paylaştı.

Realme beklenen telefonunu küresel pazarlara sunuyor!

Realme beklenen telefonunu küresel pazarlara sunuyor! - Resim : 1

Realme GT 2 Master Edition şirketin ilk Snapdragon 8 Plus Gen 1 destekli akıllı telefonu olarak Çin'de piyasaya çıktı. Röportajda Sheth, Realme'nin yakında uluslararası pazarlarda bir Snapdragon 8+ Gen 1 destekli amiral gemisi telefonu piyasaya süreceğini doğruladı. Bu cihaz, GT 2 Master Edition'ın küresel versiyonu gibi görünüyor, ancak bununla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmadı. SD8+G1 Realme telefon, aynı çipe sahip diğer telefonlara göre daha iyi bir tasarım sunacak. 2023'te Realme'nin GT serisi amiral gemisi, tasarım, görüntüleme, ekran deneyimi, pil optimizasyonu ve şarj deneyimi gibi departmanlarda birinci sınıf deneyimler sunacak. Sayı serisi için şirket yılda yalnızca bir nesil piyasaya sürecek. Ancak, altı ay içinde daha küçük yükseltmeler olacak.

Sheth, Avrupa'daki tüketicilerin Realme ürünlerinin kalitesini deneyimlemelerini istiyor. Şirket, telefonların yanı sıra daha fazla ses ürünü, giyilebilir cihaz, dizüstü bilgisayar ve TV piyasaya sürmeyi de hedefliyor. Şirketin yakın gelecekte Avrupa'da kendi mağazalarını kurarak çevrimdışı varlığına daha fazla odaklanacağı görülüyor. Aynı zamanda şirket, taşıyıcılarla olan ortaklığını genişletecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.