realme C25s oyun performansında sınırları zorlayacak!

Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, yeni telefonu realme C25s'i satışa sundu.

realme C25s oyun performansında sınırları zorlayacak!

Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, yeni telefonu realme C25s'i satışa sundu. Çağın ötesine geçen birçok yeni özellikle birlikte gelen telefon, Süper Gece Manzaraları yakalayan 48 MP Yapay Zekalı Üçlü Kamera, 6000mAh devasa pil, 6.5" HD mini damla tam ekran ve Helio G85 12nm octa-core 2.0GHz işlemciye sahiptir. realme C25s, Salda Mavisi ve Sis Grisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile pazara sunuldu.

Helio G85 İşlemci ile Güçlü Oyun Performansı

realme C25s, içerisindeki yerleşik Helio G85 güçlü oyun işlemcisi ile geliştirdiği akıcı oyun deneyimini yeni nesil oyun severlerle buluşturuyor. 2GHz'de çalışan güçlü iki Arm Cortex-A75 CPU ve 1.8GHz'i zorlayan altı adet Cortex-A55 işlemci ile donatılan 12mn octa-core işlemci 2.0 GHz'e varan hız olanağı sunuyor. Bu güçlü ve oyun odaklı işlemci, en sevilen oyunları yüksek performansta ve zorlanmadan çalıştırabilme yeteneğine sahiptir. realme C25s aynı segmentteki diğer telefonlarla kıyaslandığında daha yüksek karşılaştırma puanıyla ön plana çıkmaktadır.

48MP AI Üçlü Kamera ile Şaşırtıcı Derecede Canlı ve Daha Detaylı Fotoğraflar

48MP kamera ile 6000x8000'e varan ultra yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekme imkanı sunmaktadır. C25s'in Süper Gece Manzarası modu ile gece çekimlerini parlaklık, ayrıntı ve renk bakımından daha da iyi hale getiriyor. C25s ayrıca makro lensi de desteklemektedir. Bu lens sayesinde en küçük büyüleyici ayrıntıları yakalayabilmektedir. 8MP ön selfie kamerası, mükemmel selfieler çekmenizi sağlayacak AI Beauty, HDR ve Portre modlarını desteklemektedir.

6000mAh Batarya, 18W Hızlı Şarj, Kesintisiz Günlük Kullanım

realme C25s’in bataryasıyla, 43 saat 17 dakika görüşme yapabilir veya 9.78 tur MLBB oynanabilmektedir. Ayrıca 25 saat Youtube’da video izlenebilir ya da 115 saat boyunca Spotify’da müzik dinlenebilmektedir. Yazılımı içerisindeki Hızlı Uygulama Durdurma özelliği, nadiren kullanılan uygulamaları otomatik olarak algılayıp durdurur ve pil ömrünü uzatmak için işlevsiz olarak arka planda tutar. Akıllı Gece Şarj Koruyucusu özelliği ise gece şarj etme esnasında, pil neredeyse tam dolu konuma geldiğinde, akıllı yavaş şarj özelliğini aktifleştirir, böylece pili uzun vadede korur ve pil ömrünü uzatır.

realme C25s ile birlikte gelen Android 11 tabanlı realme UI 2.0 ile realme kullanıcı arayüzlerini istediğiniz şekilde düzenleyebilir veya kendi arayüzlerinizi oluşturabilirsiniz. realme UI 2.0, kişisel bilgilerinize boş bir kimlik atayarak bunların herhangi bir uygulama tarafından sızdırılmasını önler. C25s, %89.5'e varan ekran-gövde oranına sahip 6.5” HD mini damla ekranı ile bu fiyat aralığındaki cihazlar içerisinde en büyük ekran boyutuna sahiptir.