Realme Pad'in render görüntüleri sızdırıldı!

Uygun fiyatlı cihazlarıyla adını duyduğumuz Realme'nin Realme Pad adında bir tablet üzerinde çalıştığını söylemiştik. Cihazın render görüntüleri güvenilir kaynaklar tarafından sızdırıldı!

Realme Pad'in render görüntüleri sızdırıldı!

Realme, bu yıl ilk tabletini piyasaya sürmeye hazırlanırken Realme Pad'in render görüntüleri sızdırıldı. Tabletin render görüntülerini Steve Hemmerstoffer( OnLeaks ) ve 91 Mobiles paylaştı.

Karşınızda Realme Pad!

Cihaz oldukça sade bir tasarıma sahip, ön tarafa bakacak olursak ekranın eşit boyutlu çerçevelerle çevrelenmiş olduğunu görüyoruz.

Cihazın köşelerinin kavisli bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz ve yatay kullanımda bize kolaylık sağlaması için sağ tarafa yerleştirilmiş bir kamera gözümüze çarpıyor.

Cihaz arka tarafına göz atacak olursak bizi tekli bir kamera karşılıyor ve bu kameranın tam ortasından eflatun bir çizgi geçiyor. Bu çizgi tabletin arka yüzeyindeki iki farklı rengi ayırıyor. Tabletin sağ alt köşesinde ise Realme logosunu görüyoruz.

Tabletin çerçevesine bakacak olursak dikey şekilde kullanırken güç düğmesi üstte kalıyor. Sağ tarafta ise ses seviyesi düğmeleri, bir MicroSD kart tepsisi eğer 5G'li bir sürüm varsa, bu tepsi ayrıca bir SIM'i de barındırabilir.

Şirket hoparlör konusunda çok cömert davranmış, tablet dikey şekildeyken ikisi üstte ve diğer ikisi de alta kalacak şekilde yerleştirmiş dört adet hoparlöre sahip. Alttaki ızgaraların yanında bir USB-C girişi varken en solda ise bir stylus yuvası olduğu iddia edilen bir delik var.

Ayrıca cihazın 10.4 inç olduğu söyleniyor. Cihaz hakkında teknik olarak pek bir bilgi çıkmamış olsa da cihazın 7400 mAh batarya kapasitesi ve 6 GB RAM, 64GB depolama ile geleceği söyleniyor.