Mobil

realme Türkiye’ye geliyor!

Çin’de kısa bir süre önce kurulup dünya sıralamasında üst sıralara yerini hızla taşıyan realme yakında Türkiye pazarında olacak.

realme Türkiye’ye geliyor!

Geçtiğimiz günlerde haberini de yaptığımız realme markasının Türkiye macerası resmi olarak başlıyor. 

2018 yılının Mayıs ayında kurulup, kısa sürede dünya teknoloji markalarının arasında üst sıralarda yerini alan realme, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni yılın ilk ayında raflarda yerini alacak realme ürünleri teknoloji savaşlarının yönünü değiştirmeye geliyor.

realme Türkiye’ye geliyor!

realme, kaliteli ve akıllı telefonları uygun fiyatlarla tüketiciye buluşturma hedefiyle Li Bingzhong önderliğindeki akıllı telefon endüstirisi deneyimine sahip bir ekip tarafından 2018 yılının Mayıs ayında kuruldu. Yüksek kaliteli teknolojik ürünleri, uygun fiyatlarla genç tüketicilerle buluşturan marka, 1 yıl kadar kısa bir sürede Hindistan pazarında 4’üncü oldu. Dünya sıralamasında ise;  2018 üçüncü çeyreğinde 47’nci olan realme, 1 yıl sonra yüzde 500’lük bir büyüme kaydederek 2019’un üçüncü çeyreğine 7’nci sıraya geldi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır gibi 18’den fazla ülkenin pazarında aktif rol oynuyor. Kuruluşunun 1’inci yılında Avrupa pazarına açılan marka, güçlü performans, şık tasarım ve uygun fiyat politikasıyla öne çıkıyor.

 Ulaşılabilir fiyatlar, yüksek teknolojik ürünler

Genç olmaktan gurur duyan marka, yine gençlere hitap edecek ürünler sunuyor. Şık tasarımları, gençlerden ilham alan dimanik kullanımları ile öne çıkan ürünler Ocak ayından itibaren Türkiye’de olacak. Güç ve stili bir arada sunan marka teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Bir yıl boyunca 6 farklı ürün piyasaya süren relame, Türkiye’ye 3 ürün ile giriş yapmaya hazırlanıyor. İlk olarak yalnızca akıllı telefon ürünleri ile raflarda yerini alacak marka, önümüzdeki dönemde aksesuarlar ve diğer akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

Yorumlar
46
Hay gelmez ola
Cevapla
Ahmet
Yinede Çakma yerli GM ye bin basar
Cevapla
Demir
Nasıl geliyor ağustos ayında ön kayıt bile almışlardı hala gelecekler mi
Cevapla
Teknoman
Bir Çin çöpü daha geliyor demek.
Cevapla
gerçekçi
haberleri birbirinizden kopyalayıp yapıştırıyormusunuz? aynı haberi az önce shiftdelete de okudum DA hani tarih? ne zaman geliyormuş? gelmeden kabak tadı vermeye başladı...
Cevapla
💠 GakkoCan 💠
Sonuçta olay ve haber aynı olması gayet doğal daha nasıl verilir realminin ülkemize gelişi tabiki içerik şirket açıklaması olduğu için aynı olacak ben şaşırim bu yorumlara Teknoloji. Oku editörleri gayet başarılı ve ilgilidir eleştireler lütfen ölçülü olsun da
Admin
Bülten ile bilgi geçildi marka tarafından. O bakımdan SDN ve bizde görüyorsunuz. Muhtemelen diğer yayınlarda da vardır bu haber. Ki zaten biz daha önce yazmıştık geleceklerini.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.