Mobil

RealMe ve OnePlus Türkiye pazarına geliyor

Çin merkezli cep telefonu markaları RealMe ve OnePlus Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor.

RealMe ve OnePlus Türkiye pazarına geliyor

Türkiye pazarına giren Çin merkezli cep telefonu markalarının sayısı giderek artıyor. Oppo'nun alt markası olan RealMe ve OnePlus resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapacak. Konuyla ilgili açıklama Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou'dan geldi.

RealMe ve OnePlus Türkiye pazarına geliyor

Zhou, Oppo'nun kardeş şirketleri olan iki markanın Türkiye pazarına gireceğinin müjdesini verdi. Oppo Türkiye'nin İstanbul'da düzenlediği basın toplantısında konuşan Zhou, konuyla ilgili müjdeyi vermiş oldu.

Konuyla ilgili kesin bir tarih verilmese de her iki markanın 2020 yılında Türkiye pazarında olacağını söyleyebiliriz. Bu arada zaten bu iki markanın cep telefonu modelleri Türkiye'de satılıyor. Ancak bu satışlar resmi bir temsilci üzerinden olmuyor. Markaların önümüzdeki yıldan itibaren resmi olarak Türkiye pazarında olacağını belirtelim. 

Yorumlar
Alp
Real me yüksek rar ve sar oranlarıyla sıkıntılı bir cihaz
Cevapla
Misafir
Gelmesin çinlileride markalarıda
Cevapla
Yaşam
Irkçılıktan vazgeçin.
Tekno sayar
Uzun zamandır beklediğimiz haber hiç kuşkusuz oneplus dünyanın en iyi android telefonu üst düzey malzeme ve özellik barındırıyor düşük fiyata cihaz kimse beklemesin
Cevapla
Ümit
realme'nin ürünleri gelirse xiaomi fiyatlarını aşağı çekmek zorunda kalır çünkü xiaomi Türkiye pazarına girince fiyatlarını aşırı yükseltti...
Cevapla
bülent
realme aslında pro 3 ile giriş yaptı ama oppo nedense çekti hemen o aralar?..oneplus şimdi bile çok pahalı resmi girişlerindeki fiyatlarını düşünemiyorum!??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.