Mobil

realme yeni bir giriş seviye akıllı telefon geliştiriyor!

Snapdragon 460 işlemciye sahip, bilinmeyen bir realme akıllı telefon modeli Geekbench'de görüldü.


realme'nin, C serisine ait olduğu düşünülen RMX2194 kod isimli yeni bir model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Cihazın ortaya çıkan özellikleri, modelin giriş seviyesi bir model olduğu yönünde.

realme yeni bir giriş seviye akıllı telefon geliştiriyor!

Bilinmeyen bir realme akıllı telefon modeli RMX2194 kodu ile Geekbench'te ortaya çıktı. Telefon özelliklerine bakıldığında cihazın temel özelliklerle donatıldığını söyleyebiliriz. Android 10 ile piyasaya çıkması beklen telefon, yerleşik 4 GB RAM'e sahip ve Qualcomm yonga seti tarafından desteklenmekte.

Listedeki anakart bölümünde ise Snapdragon 460 SoC ile ilişkili olan “bengal” kod adlı ana kart kullandığından bahsediliyor.

Henüz cihazın teknik özellikleri detaylı olarak bilinmiyor, ancak telefonun model kod adına bakıldığında C serisine ait bir cihaz olacağı muhtemel. Çünkü RMX2195 kod adının daha önce C15 için kullanıldığı biliniyor.

RMX2194 ile ilgili şimdilik daha fazla ayrıntı bulunmuyor, ancak önümüzdeki günlerde cihazın teknik özelliklerine ait yeni bilgilerin ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.