Realme'nin yeni modeli tasarımıyla şaşırttı, işte farklı bir cihaz

Nisan ayında piyasaya sürülecek Realme GT Neo 6 SE'nin tasarımı, meraklıları tarafından büyük ilgi gördü.

Realme'nin yeni modeli tasarımıyla şaşırttı, işte farklı bir cihaz

Realme'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu GT Neo 6 SE, Nisan ayında piyasaya sürüleceği doğrulandı. Cihazın lansman tarihiyle ilgili resmi bir duyuru yakında yapılabilir. Ancak resmi tanıtımdan önce GT Neo 6 SE, tasarım detaylarını ortaya koyan TENAA listesinde görüldü. Telefonun arka tarafında üç kamera ve bir flaş barındıran üç yuvarlak kesim yer alıyor. Kameraların bulunduğu modül, cihazın yan taraflarına kadar uzanıyor. GT Neo 6 SE'nin ön ve arka kısımlarında kıvrımlı kenarlar bulunuyor. Ayrıca siyah renk seçeneğinin yanı sıra, cihazın yeşil bir versiyonunun da olabileceği belirtiliyor.

Realme'nin yeni modeli tasarımıyla şaşırttı, işte farklı bir cihaz - Resim : 1

Yeni akıllı telefon, güçlü performansı ve enerji verimliliğiyle dikkat çeken Snapdragon 7+ Gen 3 yonga setiyle donatılmış durumda. Bu yonga seti, 2.8 GHz hızında çalışan Cortex-X4 ana çekirdeğe, 2.6 GHz hızında dört Cortex-A720 performans çekirdeğine ve 1.9 GHz hızında üç Cortex-A520 verimlilik çekirdeğine sahip. Adreno 732 GPU'su da grafik performansını üst seviyelere taşıyor.

Realme'nin yeni modeli tasarımıyla şaşırttı, işte farklı bir cihaz

GT Neo 6 SE'nin ekranı, BOE tarafından üretilen en son teknoloji paneli kullanıyor. Bu panel, yerel olarak 6000 nit'e kadar parlaklık sunabilen ve genel maksimum parlaklık değeri 1600 nit olan etkileyici bir görsel deneyim vaat ediyor. Cihaz, kullanıcıların ihtiyacına göre ayarlanabilen maksimum 1000 nit parlaklık değeri sunuyor. Yeni 8T LTPO teknolojisi, BOE S1 luminesan malzemeleri, 0.5-120Hz arasında değişen adaptif yenileme hızı, Pro-XDR ekran, 1.5K çözünürlük, %100 DCI-P3 renk gamı ve %94.2 ekran-gövde oranı gibi özelliklerle donatılmış.

Realme'nin bu yeni akıllı telefonu, hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaya aday görünüyor. GT Neo 6 SE'nin, özellikle yüksek performans ve gelişmiş ekran teknolojileri arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek olması bekleniyor.