Mobil

Redmi AirDots 3 Pro uygun fiyatı ile AirPods Pro'ya kök söktürecek

Xiaomi'nin alt markası olan Redmi, yeni kulaklığını tanıtacağını açıkladı. Redmi AirDots 3 Pro uygun fiyatı ile AirPods Pro'ya kök söktürecek.

Redmi AirDots 3 Pro uygun fiyatı ile AirPods Pro'ya kök söktürecek

Uygun fiyat politikasına hız kesmeden devam eden Çinli Redmi, çok yakında karşımıza Redmi Note 10 serisi ile çıkacak. Redmi'nin yeni telefonu ile birlikte yine uygun fiyatlı TWS yani gerçek kablosuz kulaklık segmentinde yer alacak olan Redmi AirDots 3 Pro modelini tanıtacağı bugün açıklandı.

Redmi AirDots 3 Pro özellikleri şimdiden belli oldu!

Redmi AirDots 3 Pro için yayınlanan duyuru afişi ile kulaklığın bazı özellikleri de ortaya çıktı. Redmi'ye göre, yeni AirDots, kablosuz kulaklık endüstrisindeki en düşük gecikmeye ve en iyi fiyat/performans oranına sahip olacak. Kulaklığın gürültü engelleme özelliği olan ANC'si, harici gürültüleri 35dB'ye kadar azaltacak.

AirDots 3 Pro ayrıca Qi kablosuz şarj ile gelecek. Ancak kabloyla daha hızlı şarj etmek isteyenler için alt kısımda bir USB-C de olacak.

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni Redmi AirDots 3 Pro, Redmi’nin Pro düzeyinde amiral gemisi gürültü azaltma özelliğine sahip ilk gürültü önleyici kulaklığı olacak. Kulaklık üç hızlı aktif gürültü azaltma modunu ve Pro düzeyinde düşük gecikmeyi destekleyecek. 

Redmi'nin yeni TWS'si ayrıca "Akıllı Gürültü Azaltma" özelliğine sahip olacak. Farklı ortamlara uyum sağlayacak ve rahat gürültü azaltma desteği sunulacak. Ayrıca çağrılarda da gürültü azaltmayı özelliği desteklenecek. Bu sayede kristal kalitesinde telefon görüşmesi yapabileceksiniz.

Şimdilik fiyatı ve batarya kapasitesi belli olmayan kulaklık, sunduğu özellikler ile Apple'ın AirPods'una rakip olacak gibi görünüyor. Mikrofon konusunda geçmiş yıllardaki hatalardan ders çıkaracağını düşündüğümüz Redmi, muhtemelen daha gelişmiş bir görüşme deneyimi de sunacak.

Yorumlar
Bora
Tüm markalar airpodsun cakmasını yapıyor
Cevapla
XD
Artık o saçma salak başlıklardan apple'yi kötülemeyi bırakın!! Haber YAPICAKSANIZ tarafsız olun!!!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.