Redmi K50 Gaming Edition fiyatı belli oldu!

Redmi K50 Gaming Edition henüz piyasaya sürülmeden adından oldukça fazla söz ettirdi. Şimdi merakla beklenen cihazın fiyatı ortaya çıktı. İşte detaylar.

Redmi K50 Gaming Edition fiyatı belli oldu!

Redmi K50 Gaming Edition, 16 Şubat'taki lansmanından önce neredeyse her şeyiyle kendini gösterdi. Teknik özelliklerinden tutun şimdi de fiyatına kadar her şey ortaya çıktı. Ancak yeni bir sızıntı sayesinde oyun telefonunun iddia edilen fiyat etiketi de artık ortaya çıktı. Kaynağa göre, cihazın 8GB RAM + 128GB depolama varyantı 3.499 Yuan yani yaklaşık 550 $ fiyat etiketine sahip olacak.

Redmi K50 Gaming Edition fiyatı belli oldu!

xiaomi

Tabii ki, bu fiyatlandırma Çin'e özel ve küresel varyant büyük olasılıkla biraz daha yüksek fiyatlandırılacak. Cihaz muhtemelen Redmi K50 Gaming Edition adını da kaldıracak ve geçen yılki POCO F3 GT gibi küresel olarak POCO F4 GT olarak adlandırılabilir. Şu anda, Redmi K50 Gaming Edition'ın temel özellikleri zaten ortaya çıktı. Cihaz, Huaxing Optoelectronics'in 6.67 inç AMOLED ekranını kullanıyor ve Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile donatılmış. Fotoğraf için arkada 64 MP ana kamera var ve pil 120W şarj desteği ile 4.700 mAh boyutunda.

Çift omuz tuşları ile başlayan bir dizi oyuncuya özel özellik de sunulmakta. Cihazın ayrıca ses ve haptik departmanında birkaç atılım gerçekleştireceği iddia edildi. Global sürümde piyasaya sürülecek olan cihazın fiyatında bazı değişiklikler de söz konusu olabilir. Ancak bunların hepsi lansman ile birlikte yakında netleşecek.