Mobil

Redmi Note 11 serisi global için değişim geçirecek!

Redmi'nin son tanıtılan yeni serisi Note 11, farklı olarak küresel piyasaya gelebilir.

Redmi Note 11 serisi global için değişim geçirecek!

Yeni Redmi Note 11 Serisi, Çin'in modellerin her birinde MediaTek işlemci içermiş bir şekilde birkaç hafta önce sunuldu. Bu, kısmen, Xiaomi takipçileri topluluğu tarafından beğenilmese de, son söylentilere göre bu değişebilir.

Redmi Note 11 Serisi bildiğimiz gibi tamamen farklı özelliklere sahip ve değiştirilmiş bir şekilde küresel pazara ulaşacak. Hemde tasarım ve donanım özellikleri değiştirilmiş olarak.

Global pazarda farklı tasarım ve performans

En son gelen raporlara göre, Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro +, Qualcomm işlemcilerini, özellikle de sırasıyla Snapdragon 695, Snapdragon 778G Plus ve Snapdragon 860/ 870'i içeren varyantlar ile küresel pazara ulaşacak.

Bu, her geçen gün daha da yoğunlaşan elektronik bileşenlerin kıtlığı ile birlikte Qualcomm ile sağlanacak. Rapora göre, Xiaomi'nin şu anda yalnızca küçük bir MediaTek işlemci rezervine sahip olduğunu ve bunların sadece Çin'e gönderileceğini gösteriyor.

Şu anda sadece bekleyip bu durumun nasıl gelişeceğini görmemiz gerekiyor. Şu anda elektronik alanında önemli bir kıtlık söz konusu. Yıl sonundan önce Redmi Note 11 serisinin global pazara girdikten sonra nasıl olacağını doğrulayan yeni haberlerin gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Küresel çip sıkıntısının bazı otomobil devlerinin üretimlerini durdurmasına neden olmuştu. Xiaomi'de bazı telefonlarında değişikliğe gitmiş cihazlarında MediaTek işlemcileri kullanmaya başlamıştı.

Yeni tanıtılan seri hakkında ve bu işlemciler için ne düşünüyorsunuz? Sizce MediaTek ile mi ülkemize gelmeliler yoksa Qualcomm ile mi?

Yorumlar
Rüştü
Tabiki Qulcomm işlemci ile gelmesi daha iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.