Mobil

Reeder'dan 3G'li İntel işlemcili 299 TL'lik tablet A7iS

3G destekli A7iS ile kablosuz ağlara bağlı kalmadan otobüste, vapurda, okulda, istediğiniz her yerde kesintisiz internete bağlı kalacak, online oyunlardan e-postalarınıza kadar her şeye istediğiniz an ulaşabiliyorsunuz.

Reeder'dan 3G'li İntel işlemcili 299 TL'lik tablet A7iS

Sosyal medya siteleri her gün yeni eklenen özellikleri ile hayatımızdaki yerini büyütmeye devam ediyor. Artık sosyal hayatımız ufak telefon ekranlarına sığmıyor, tabletlerimizden takip ediyoruz. Ancak tabletlerin hepsi telefonlar gibi sürekli internete bağlı değil. 3G destekli tabletse normal tabletlerden daha pahalı olmasından dolayı pek tercih edilmiyor ve akıllı telefonların modem olarak kullanılmasıyla ;3G özelliği olmayan tabletlerden interntere giriş yapılmaya çalışılıyor. Wi-Fi hotspot özelliği ise asla 3G'nin hızında bir interneti bizlere sunamıyor.

İşte tam bu noktada Reeder firması Intel işbirliği yaptı ve bu bağlamda bir ilke imza atarak Türkiye’yi dünyanın ilk Intel işlemcili 7 inç 3G tablet bilgisayarı A7iS ile tanıştırdı.

1410010683_a7is.jpg

Artık Instagram’daki videolar, Twitter’daki haberler ve Facebook’taki gelişmeler 7 inç IPS ekranın canlı ve parlak renkleri ile her zaman takip edebileceksiniz; üstelik Intel kalitesi ve performansı ile.

A7iS ile kablosuz ağlara bağlı kalmadan otobüste, vapurda, okulda, istediğiniz heryerde kesintisiz internete bağlı kalacak, online oyunlardan e-postalarınıza kadar her şeye istediğiniz an ulaşabileceksiniz.

Her zaman en son teknolojileri en iyi fiyatlarla sunmaya odaklanan reeder’ın en yeni tablet bilgisayar modeli A7iS tüm teknoloji marketlerde sadece 299 TL.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.